Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pontosan mi hiányzik akkor,...

Pontosan mi hiányzik akkor, amikor egy nő olyanokat mond, hogy: "Nem volt meg a szikra", "Nem működik a kémia köztünk"?

Figyelt kérdés

Egész biztos, hogy ilyenkor a férfi ront el valamit.. Mivel a nők imádják, ha vezetik őket, de nem nagyon merik a problémás tényeket konkretizálni, ezért inkább csak ilyen ködösen fogalmaznak..

Ilyenkor tipikusan hol van a hiba az ismerkedésben? Nem elég szexuális a pasi? Nem fogdosta szét a csajt eléggé az első csóknál? Vagy mert nem lökte ki egyből a lomposát?



2015. jan. 14. 09:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És akkor miért nem dobott ki mindjárt az első szex után? Miért várt utána még egy hetet?
2015. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha tényleg igaz amit írtál Miquel akkor nem is bánom, mert ha később kiderült volna, hogy csak azért van velem mert jó a szex akkor meg én dobtam volna ki.
2015. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Kége válasza:

Állásinterjú után felhívja a HR-es a munkavállalót:


- Sajnálom, nem önt választottuk.


- Értem. Megkérdezhetem mi volt a baj?


- Nem volt meg elsőre a szikra.

2019. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!