Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szerelem szikra, kémia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelem szikra, kémia nélkül?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy megismerkedek valakivel, de nincs kémia, csak szimpatikus és kedvelem és ezek után többszöri találkozás után hiányzani kezd, elkezdem szeretni és kialakul egy mély érzés, ami szerelem
2012. okt. 21. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár azt nem nevezném szerelemnek, de fogalmi kérdésbe felesleges lenne belemenni. De igen, létezik.
2012. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy is fogalmazhatnék hogy létezik barátságból szerelem?
2012. okt. 21. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Létezik!

Az első szerelmem és köztem marhára nem volt semmiféle szikra,a szexuális életünk ugyan rendszeres és jó volt...de mióta tudom mi is az a "szikra" azóta biztos vagyok benne , hogy ez nem volt meg kettőnk közt soha még az elején sem. Ennek ellenére imádtam, szerelmes voltam belé, ezért is voltunk együtt 6 évig. :)

25/L

2012. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és a medvedisznóember? az létezik? sztem köbö annyira mint a barátságból szerelem
2012. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha lány vagy, akkor nem, mert nálatok a szikra meg a kémia annyit jelent, h jól néz ki a srác, az pedig ritkán változik.
2012. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!