Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talan eleg egy szikra ahoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talan eleg egy szikra ahoz, hogy ujra " langra " kapjon egy regi szerelem?

Figyelt kérdés

15 evesen jartam egy fiuval aki akkor 18 volt ,2 evig voltunk egyutt ,de aztan a fiu szemetkedni kezdett es veszekedesek sora utan vegul vege lett .nagyon szerettem a fiut ,az eletemet adtam volna erte ,elso szerelem ,nagyon nehezen tudtam ugymond "elengedni" ...soha nem hittem volna hogy ujra szeretni fogok ...es par ev mulva sikerult egy nagyon rendes fiut talalnom akibe ujra beleszerettem es aki szeret engem is ,jo a kapcsolatunk ,megertjuk egymast ,van szerelem meg minden...

mivel egy foiskolan vagyok az egykori szerelmemmel ,(az exemmel..) neha latom ,es amikor latom szinte kiugrik a szivem a helyerol ,nem beszelunk ,neha koszonunk egymasnak ,de ahogy meglatom remegni kezdek es ugy erzem mintha fajna...es nem ertem miert??ugyanakkor erzem mennyire szeretem a mostani baratom es semmiert nem tudnam elhagyni ,megis ott van az a nyugtalan erzes ...szerintetek miert?ez normalis?


2008. okt. 1. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:

kerlek segitsetek ki a velemenyeitekkel...fontos lenne

koszonom elore is

2008. okt. 1. 19:00
 2/5 anonim válasza:
:( Én is ettől félek.. Bár én még csak msot tartok ott, ahol te tartottál 15 évesen. Nekem is ő a mindenem, és ez nem válasz kérdésedre, de én is örökké szeretni fogom, és szerintem létezik, mert az első szerelem sosem múlik el, ha 20 év mulva látod meg, akkor is mély nyomot fog benned hagyni, de ne felejtsd el, hoyg az már a múlt, ő már egy másik ember, mint ahogy te is, már nem őt "szeretnéd", hanem azt az embert szeretted, aki akkor volt, mikor veled volt!
2008. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amugy most 20 vagyok ...eltelt azota egy kis ido...
2008. okt. 1. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem normális az érzés, bár egy kicsit becsapós. Azt hiszem a közös emlékek még mindíg élnek benned, és valamilyen szinten az akkori érzések is. De! Ha újból megpróbálnád vele, hidd el nem lenne ugyanaz. Azt hiszem a régmúltba kapaszkodsz egy kicsit. Ne csak a szépre emlékezz, emlékezz a veszekedésekre+a szemétkedésre, naugye? azt hiszem, ezen mindenkinek át kell esni hasonló szituációban. Azonban ha a jelenlegi kapcsolatod boldog és stabil, örülj neki, hogy ilyen remek társad van. Egy kicsit mindíg vágyakozunk azután ami nem a miénk, főleg ha valamikor a miénk volt. De hidd el, ez így természetes.
2008. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is így van, hogy ha az első nagy szerelmemet meglátom, nagyot dobban a szívem. De érzem, hogy a másik barátomat szeretem. Az első szerelem az egy örök emlék, amire szinte mindenki boldogan gondol vissza. Szóval szerintem teljesen normális, hogy eszedbe jutnak a szép emlékek és jó érzéssel gondolsz rájuk:)


Lilu

2008. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!