Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pontosan mi hiányzik akkor,...

Pontosan mi hiányzik akkor, amikor egy nő olyanokat mond, hogy: "Nem volt meg a szikra", "Nem működik a kémia köztünk"?

Figyelt kérdés

Egész biztos, hogy ilyenkor a férfi ront el valamit.. Mivel a nők imádják, ha vezetik őket, de nem nagyon merik a problémás tényeket konkretizálni, ezért inkább csak ilyen ködösen fogalmaznak..

Ilyenkor tipikusan hol van a hiba az ismerkedésben? Nem elég szexuális a pasi? Nem fogdosta szét a csajt eléggé az első csóknál? Vagy mert nem lökte ki egyből a lomposát?



2015. jan. 14. 09:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Dugd meg, majd ne keresd egy hónapig.
2015. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

A 4-es válaszolónak nagyon jó a felvetése!

Régebben volt egy lány, aki ismerkedésünk elején pár hétig teljesen oda volt értem.

(flörtök, első randi, csók, csók közben ritmikus mozgás puncijával stb.)

Amikor tovább akartam vinni, nem akarta folytatni ("ribi"faktorra hivatkozva).

Ezután a kapcsolat a fenti mondatokra hivatkozva kihűlt.

Nem kaptam választ arra, hogy mit bénáztam el (férfiként szinte biztos, hogy én voltam ebben a hibás), csak ilyen kamu gumimondatokat, ami zavar..

2015. jan. 14. 10:45
 13/23 Kurtz Bickle ***** válasza:
#4: Akkor csak egy pótlék volt, és jött valaki "jobb".
2015. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Ebben az esetben nem jött jobb azóta sem. (Biztos vagyok benne.) Ilyenkor mi van?
2015. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

4es kérdésére bár nő vagyok, nem tudok válaszolni, lehet, hogy kéreti magát, és azt várja, hogy valami mesebeli sárkányt győzz le a kegyeiért. Bár akkor sem értem. Magának árt vele, ha tényleg kellesz neki.


Egy másik válaszoló kérdésére, aki méltánytalannak tartja, hogy első randin már tüzijátékot meg ilyesmit várjunk... Hát, nem is rögtön szerelmet akarunk azért. De azt már érzi az ember első találkozáskor is, első tényleges személyes beszélgetésnél, hogy a stílusa, hangja, megjelenése, fellépése, az ember úgy általában mennyire vonzza. Nem mondom, az első benyomást később lehet változtatni (nehéz, de lehet), de akik eleve randizási célzattal találkoztak, azoknak nem mindig adatik meg a lehetőség, hogy évek kemény munkájával igazán megismerjék egymást és ezen változtassanak. Az első randin én igenis érzem a szikrát, már akkor tudom, hogy ha a továbbiakban minden a lehető legtökéletesebben működik, akkor se tudok később beleszeretni. Te is meg tudod mondani első randi után, hogy hát ez a lány tök felszínes, tanulatlan, buta és érdektelen, miért húznád hát az időd vele?


És kérdező, ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy te mint férfi hibáztál. Lehet, hogy te pont tökéletes voltál- valaki másnak. Tényleg van olyan, hogy két ember egyszerűen csak... csak nem. Nem magadban és nem is a másikban kell keresni ilyenkor a hibát. Nem és kész. Mondjuk senki sem tartozik elszámolással a másik felé, hogy mégis, miért nem tetszik neki, van olyan, hogy különösebb ok nélkül egyszerűen csak nem és kész.


A jó hír neked és a többieknek, hogy így nagyobb eséllyel találtok olyan lányt, akivel valóban összeilletek.


22/l

2015. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem érezte azt rajtad, hogy a kellő pillanatban szétforgácsoltad volna a hüvelyét. Ennyi az egész.
2015. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ha a külsőt nézzük akkor vagy meg van a vonzalom vagy nincs! ha látsz egy ismeretlen embert akkor pár másodperc alatt eldöntöd, hogy vonzódsz-e hozzá vagy sem. szerintem ehhez az első benyomáshoz lehet hozzátenni ha valakinek kellően jó a fellépése, stílusa, de ugyanúgy el is lehet rontani. mondom ezt férfi szemmel.
2015. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Mi hiányzik, ha nincs meg a szikra? Szerintem a szikra. Szerinted?

Te sem mész oda akárkihez, csak aki megnyeri a tetszésedet. Te sem jössz be mindenkinek. Nincs ezen mit ragozni.

2015. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 Én kaptam már meg nőtől ezt a "nincs meg a szikra" szöveget úgy is, hogy előtte naponta 3x írt rám, állandóan azt mondogatta, hogy mennyire jól érzi magát velem, és 3-4 találkozás után az ágyába invitált. Az ilyennel mit lehet kezdeni?
2015. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez magyarra fordítva annyit tesz, #18-as, hogy jól indult a dolog, csak az ágyban nem voltál egy fenomén.
2015. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!