Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy eroltessek magamra egy...

Hogy eroltessek magamra egy lányt akit mikor meg kell hogy csokoljak rosszullét kerülhet annyira nem szép?

Figyelt kérdés
mielott megkerdeznetek másnak nem jövök be azert kényszerülök ra

2015. jan. 12. 00:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
62%

A te esetedben nem a külső szar...hanem a belsőd!

Különben huszonéves korodra, miért ne találtál volna egy kedves, aranyos lányt?

Megmondom miért! Mert kiismernek és köszönik, de nem kérnek belőled! És ha így van...akkor nem ártana erősen magadba nézned!

2015. jan. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Mert vannak igényei azert a belsojevel van gond??? :O 31 neked elmentek otthonról
2015. jan. 12. 02:02
 33/40 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem volt még barátnőd? Mi az oka? És annak mi az oka, hogy a majd 4 oldalt kitöltő kommentek közül senkinek nem adtál semmiben igazat?

Szerinted mindenki hülyeségeket beszél csak te nem?

Szeretném, ha írnál magadról 5db negatív tulajdonságot! Érdekel, hogy van e önkritikád!

2015. jan. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan legyél együtt egy lánnyal, aki oly nagy mértékben nem vonzz, hogy rosszul leszel már a vele való csókolózás gondolatától is? A válasz egyszerű.

SEHOGY.

Egy lánynak gyönyörűnek, vagy legalábbis különlegesnek kell éreznie magát a párja mellett, nem pedig egy "ha nincs ló, jó a nem... nem szamár, a pulikutya" lánynak. Az emberek, akik nem vonzódnak az ellenkező nem egyik tagjához, de kedvelik annak a személyiségét, vagy összebarátkoznak vele, vagy teljesen békén hagyják abban az esetben, ha attól tartasz, hogy beléd szeret vagy valami ilyesmi. De soha semmi esetre nem ugrasz bele egy párkapcsolatba vele! Főleg, ha még undorodsz is a másiktól, legalábbis testileg. Hiszen akkor a kapcsolatnak amúgy sincs semmi esélye, mert mi van, ha mondjuk családod akarsz alapítani egy nap? Azt hogyan fogod végig vinni?

Vagy akkor mi lesz, ha találsz valakit akihez vonzódsz és veled akar lenni? Akkor meg egyszerűen csak dobni fogod azt a szerencsétlent lányt? Akár egy rongyot?


Az embernek soha nem szabad azért valakivel együtt lennie, mert rá van kényszerülve, hanem azért, mert a másikkal akar lenni. Mer van valami olyan a másikban, amiért ő rengeteg más emberek helyett, vele akar lenni. És annak az oknak nem szabad az lennie, hogy mert az illető veled akar lenni. Viszont talán még ha annyi lett volna, hogy csak nincs meg a szikra közöttetek, akkor azt mondtam volna, ez még kialakulhat. Azonban téged egyenesen a rosszullét kerülget attól, ha meg kell csókolnod őt, ami egész egyszerűen azt jelenti, hogy a kapcsolatotoknak nincs semmi esélye és te csupán kihasználod azt a szerencsétlen lányt, mert olyan nem létezik, hogy az undortól a másik hirtelen vonzódni kezd a partneréhez. Főleg akkor nem, ha ennek az undornak semmi köze nincs ahhoz, hogy milyen az embernek a személyisége.

Szóval csak szakíts vele és kíméld meg a lányt további szívfájdalomtól.

2015. jan. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az elozo kommenteket, de ha nem vonz, akkor sehogyse szerintem. Ennek semmi ertelme.


Amugy elfog jonni biztos a te idod is, amikor olyannal leszel egyutt akivel kolcsonosen vonzonak fogjatok talalni egymast. :)

2015. jan. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
korod?
2015. jan. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem vonz, miért vagy vele?
2015. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Üdv, a 34-es remekül megmondta. Küldenél privátban egy képet erről a lányról? Kíváncsi vagyok rá.

Nekem meg lehet, hogy tetszeni fog.

2015. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok mennyire vagy kritikus a lánnyal szemben. Küldesz képet róla?
2015. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Leesett az állam.... Nem kéne ilyeneket olvasnom, hála ennek a kérdésnek az önbecsülésem elkezdett szánkózni azon a rohadt lejtőn. O.O
2015. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!