Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk csak az igazán szép...

Baronstaar kérdése:

A fiúk csak az igazán szép lányokra figyelnek fel?

Figyelt kérdés
Nincs különösebb baj a külsőmmel, az alakom rendben van, viszont az arcom simán átlagos, van tőle szebb is. Tudom, kicsit dedós kérdés, de sosem volt nálam bőség a pasik figyelmében, kicsit fura hogy buliban sem szoktak odajönni a fiúk..nem a hozzáállással van a baj, nem viselkedem visszahúzódóan, de nem is nyomulok, nem vagyok igénytelen, figyelek magamra, hosszú fekete hajam van (ápolt, nem az a csúnya szálkás), rendszeresen járok szoliba, kozmetikushoz, fodrászhoz, stb, nőiesen öltözködöm, de mégsem szoktak felfigyelni rám, pedig eljárok itthonról mikor csak ráérek. ez eddig nem zavart, mert kapcsolatban éltem, de nemrég szingli lettem és el kellene kezdeni ismerkedni, de sehogysem jön össze. tényleg nemértem mi lehet a baj, jóljön minden segítség :) 20L

2015. jan. 10. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem, ez nem igaz, ha gondolod küldhetsz priviben, egy képet, :)
2015. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az nem hátrány, hogy ha az illető hölgy igen szemrevaló!

De nem lehet ebben a témában kategorizálni!

2015. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én átlagos arcú vagyok, kövér, nem sminkelek és nem öltözködök különösebben szépen sem. Nekem is szép hajam van, derék érő, csillogó szőke. Nem járok szoliba és semmi egyéb szépségápolásra... de nekem sosem volt gond az ismerkedéssel.

Én nagyon barátkozós vagyok, és veszem a lapokat, ha osszák. A férfiak szerint jó fej csaj vagyok, és közvetlen, nincs bennem tartózkodás, ezért nem kell a bulikba petrezselymet árulnom soha.


Remélem segítettem.

2015. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ezek alapján nem látok semmi különöset ami miatt nem lehetsz egy értékes ember.

Tudod ez ilyen, hogy a fiúk a nagyszájú és magamutogató lányokba a lányok pedig a nagy dumás bunkó fiúkra buknak.

Aki nem ilyen azt nehezen veszik észre.

Emiatt ne változtass magadon, légy olyan mint eddig.

Ne keresd görcsösen a szerelmet, majd megtalál.

A kérdésre is válaszoljak. Szerintem ez nem így van, én mindenkit megnézek és mindenkinél más a szép jelentése.

2015. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ne csak az igazán szép fiúkra figyelj oda! ;)
2015. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Határozott nem.

Én ezt inkább pont a csajokra mondanám.

2015. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezen a skálán hanyasra értékelnéd magad őszintén?


[link]

2015. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minek a szolárium? :S
2015. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jesszusom ez a skála, honnét lehetett ezt előszedni? :DD hát eddig olyan négyesnek tippeltem magam, de most hogy ezt látom, van az hetes is, ezen jót nevettem :)) azért nagyjábol válaszolva a kérdésekre nem keresem én görcsösen a szerelmet, csak nem várom itthon ülve a csodát :) a szoli meg nem azért kell hogy agyonpirítsam magam, szerintem nagyon szép az egészséges aranybarna bőrszín, sokat szépít az emberen és jót tesz a közérzetnek is :) köszönöm a válaszokat, sokat segítetek :)
2015. jan. 10. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!