Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk csak az igazán szép...

Baronstaar kérdése:

A fiúk csak az igazán szép lányokra figyelnek fel?

Figyelt kérdés
Nincs különösebb baj a külsőmmel, az alakom rendben van, viszont az arcom simán átlagos, van tőle szebb is. Tudom, kicsit dedós kérdés, de sosem volt nálam bőség a pasik figyelmében, kicsit fura hogy buliban sem szoktak odajönni a fiúk..nem a hozzáállással van a baj, nem viselkedem visszahúzódóan, de nem is nyomulok, nem vagyok igénytelen, figyelek magamra, hosszú fekete hajam van (ápolt, nem az a csúnya szálkás), rendszeresen járok szoliba, kozmetikushoz, fodrászhoz, stb, nőiesen öltözködöm, de mégsem szoktak felfigyelni rám, pedig eljárok itthonról mikor csak ráérek. ez eddig nem zavart, mert kapcsolatban éltem, de nemrég szingli lettem és el kellene kezdeni ismerkedni, de sehogysem jön össze. tényleg nemértem mi lehet a baj, jóljön minden segítség :) 20L

2015. jan. 10. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak éppenséggel a bőrödnek nem.
2015. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
3-4 hetente járok 7percre, zöld csövesbe. igazábol ajánlott is ilyen mértékben. dehát vannak szoliellenesek, nem akarok én senkit rábeszélni :)
2015. jan. 10. 16:26
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem szolárium ellenes vagyok, hanem hófehér bőr mániás, imádom, megőrülök érte ha egy lánynak olyan a bőre.

Amúgy meg nekem a 6 os sorból bejön az 5 ös képen lévő csaj is, szóval ha te 7 es vagy, akkor nincs min aggódnod.

2015. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem a 6-os sorból jön be leginkább balról nézve az 1-es,6-os és 8-as
2015. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!