Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy eroltessek magamra egy...

Hogy eroltessek magamra egy lányt akit mikor meg kell hogy csokoljak rosszullét kerülhet annyira nem szép?

Figyelt kérdés
mielott megkerdeznetek másnak nem jövök be azert kényszerülök ra

2015. jan. 12. 00:51
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Vagy en a tied te nyomorék
2015. jan. 12. 01:20
 22/40 anonim ***** válasza:
90%
Azt kötve hiszem, te szerencsétlen.
2015. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Az ilyen faék egyszerű emberek meg is érdemelnék bár neked az agyad kene betörni hogy működjön , mert egy szoval nem írtam h sajnalj, nem szorakozom vele ezt sem tudom honnan szoptad ki, nincs senkije es nekem se, mindig panaszkodik hogy nem kell senkinek en is így jártam csak en nem szoktam panaszkodni, viszont gondoltam akkor miert ne lehetnénk együtt ha ő neki en bejovok en meg akármit csináltam évekig mas nem jött ossze ez így jobb mint egyedül, szoval ha tul primitív vagy ezt felfogni húzz innen es ne itt trollkodj
2015. jan. 12. 01:24
 24/40 A kérdező kommentje:
"Kötve hiszem" :D nagyon jo vagy :D Istenem ...
2015. jan. 12. 01:25
 25/40 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy valamikor egy jó pasi voltál, de egy baleset következtében elveszítetted mindkét lábad, vagy lebénultál és tolószékben kell leélned a hátralévő életedet...és idővel lekopnak mellőled a nők, nem marad senki azok közül, akik korábban odavoltak érted...csak ez a kis "csúnyaság", akinek amúgy őszintén örülsz, mert legalább lelkileg ő melletted van...de mit tehetnél, ha szexuálisan nem vonz?! Ha tudod, hogy ha nem így történtek volna az események, akkor soha, rá sem néztél volna soha...

Nos, ha ez áll a háttérben megértem a dilemmát...de semmilyen más esetben nem tartom elfogadhatónak, hogy pusztán önzésből kihasználd egy másik ember érzéseit! Ezt nagyon komolyan mondom!

2015. jan. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
De nekem nem fontos a szexualitás ki lehet hagyni a dologból
2015. jan. 12. 01:31
 27/40 A kérdező kommentje:
A lelkiség fontos
2015. jan. 12. 01:31
 28/40 anonim ***** válasza:
27%
A véleményem szerint, de hordjon le minden nőstény nemérdekel, hogy mindenki olyan párt válasszon magának amilyen ő maga. kövér-kövér, csúnya-csúnya, normális-normális, vézna-vézna. Ott vannak a bajok, hogy a kövér a csúnya és a vézna is a normálist akarja. Mert azthiszi megérdemli. A hozzád hasonlóak pedig bevállalják, mert nem jutott nekik normális. Ez egy ördögi kör. Vagy szimplán te is ronda vagy és megtaláltad a párod. legyetek boldogok :3:3:3
2015. jan. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Diplomás vagyok, sportolok, sok barátom van szeretik a humorom, jokepusegrol nem tudok mit mondani de az arcom arányos tehát semmi torz nincs rajta, nem tartom magam rosszabbnak az átlagnál
2015. jan. 12. 01:54
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
akkor viszont hülye vagy, h rákényszerítetted magad egy ilyen lányra. én 26 vagyok 2 szakmám van dolgozok a fizum is szép én sem vagyok csúnya, bár pár kiló felférne még :D A lényeg, hogy én inkább kivárom, h találjak egy olyan lányt aki megfog. Persze nincs kicsukva, h barátja legyen, de akkor sem adom alább. Nem kell kényszerűségből társat keresni. Nem állatok vagyunk. Fajfenntartási ösztön ez vagy mi a rák?
2015. jan. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!