Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk. Valaszt legyszi!?!...

Fiuk. Valaszt legyszi!?! (tobbi lent. Nem hosszu)

Figyelt kérdés
Ha egy fiuval ismerkedek es meg nem talalkoztunk de mar "virtualisan" adott puszit meg szeret engem es egyszer csak nem ir..nen valaszol meg ilyenek azt mier csinalja?

2015. jan. 8. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Talált másikat vagy több lánnyal beszélt és a másikkal hamarabb találkozott.

Esetleg kép nélkül beszéltetek és most küldtél neki képet.

Egyébként én ezt a lányoknál tapasztalom.

2015. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kikapcsoltak a netet mert nem fizette be

Rossz a számitogepe, tudod gepek amik elromolhatnak

Mas dolga van

Nem erdekled

Nincs villany

es meg 1000001 oka lehet.

2015. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kam666 válasza:
Ha egy srác nem ír az azért van mert nem akar írni!!
2015. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A virtualitás sajnos nem sokat ér, mióta van ez, mert azóta találkozhatott élőben más lányokkal. Ez van, akit élőben látsz, az nagyobb hatással van rád, szerintem nézz te is más után.
2015. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 maniman válasza:
Szerintem nem kéne beszólogatni, hogy szüljön neki virtuális gyerekeket. Ebből én szerintem semmi nem lesz. Azért pedig hogy miért nem ír, nagyon sok ok lehet. Lehet hogy nincs ideje, kedve, vagy már nem érdekled. Lehet hogy megköveztek de nekem is volt ilyen. Nem voltam szomorú amikor szakítottunk. A távolság rossz ha két szerelmes között van. De ez nem is igazi szerelem. Legalább is szerintem.
2015. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!