Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lesz belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz belőle valami? (Sok választ légyszi, főleg lányok! )

Figyelt kérdés

Augusztusban ismertem meg egy lányt 9es én 8os.(hatosztályos)Egy suliba járunk nagyon megkedveltem..

Eddig 2x találkoztunk suliban,első beszélgetés után mondta chaten hogy miért nem beszéltem sokat,de mondta még hogy vicces vagyok,és butusnak is hívott egyszer.Mondta még hogy más hogy nézek ki élőben mint képeken kérdeztem hogy ez jó vagy rossz azt mondta hogy jó..

Másodszor pénteken találkoztam vele suliban,de beteg volt először jött suliba ezen a héten,és amikor ott várt a megbeszélt helyen ott volt egy barátnője.Próbáltam minél többet beszélni,meg ő is csak folyton lerohanták a barátnői...

A nagymamám ismeri a nagymamáját és én is ismerem.Mondta hogy kikérdezi a nagymamáját,azt mondta a nagymamája hogy mindig kedves vagyok meg ilyenek..és hogy örül hogy haverkodunk.(Ez után mondta bocsi ha zaklat ez a kifejezés.:D)Azt mondtam nem zavar..Utána mondta hogy haverrá nyilvánítalak..nem tom mért,kérdeztem hogy eddig mi voltam egy idegen?Azt mondta hát nem csak még nem taliztunk.Még cukinak is hívott,amikor elmondtam a véleményemet az egyik képhez.Meg ha új képeket rak fel akkor kérdezi hogy,tetszik az új képem?Likeolod?vélemény?

Ennyi szerintetek lehet belőle valami?vagy hogy célozgassak hogy ne rontsam el? :S

Tegnap ő írt rám,este 20 percig várt hogy írjak neki de én arra vártam hogy ő írjon és írt is,de nem válaszoltam mivel nem vettem észre,és addig 2x is írt,bocsánatot kértem és mondta hogy semmi.

Felajánlotta hogy megtanít jég korizni és hogy menjek vele nyitásra,csak ne ölelgessem,én erre azt mondtam de hogy ha meghalok te leszel a hibás,mondta akkor inkább ölelgess mint hogy meghalj :D

Szerintetek? Köszi aki elolvasta..

És utolsó 2 alkalomban folyton azt mondogatja hogy kövér pedig egyáltalán nem..


2012. szept. 30. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nagymama megkérdezi nagymamát.. ez aranyos.. :) ha nem vagy számára közömbös akkor még bármi is lehet.. ha nem lehetne semmi akkor szerintem már megtette volna a lépéseket arra fele h ne keresd semmilyen formába.. szóval csak előre.. és hajrá! :) én drukkolok nektek! :))
2012. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ilyen összevisszaságot... De szerintem is lehet belőle bőven valami, csak így tovább!
2012. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lesz.
2012. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!Jöhetnek még válaszok.

Azért összevágásos mert egyszer kiírtam de félig volt meg tehát azt bemásoltam és ezt még hozzá írtam..

2012. szept. 30. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!