Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érthette ezt? (lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érthette ezt? (lányok elsősorban tőletek várok választ)

Figyelt kérdés
Megkérdeztem egy lánytól, hogy volt-e már barátja és ő erre azt mondta, hogy még nem és úgy folytatta, hogy valahogy soha nem jön össze neki meg hogy már hozzá van ehhez szokva. Ezt én nem értem, hogy hogy érthette. 18 éves a lány és nem csúnya, sőt szerintem nagyon is szép, bár ez relatív.
2011. nov. 30. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy értette, hogy vár az igazira, aki akár te is lehetsz (Y)
2011. nov. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ahogy az első mondja

21L

2011. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy próbálkozzak be nála?
2011. nov. 30. 00:39
 4/5 anonim ***** válasza:
vedd elő neki :D
2011. nov. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kobudera ***** válasza:
A lány még fiatal. Különben meg nem értelek, ha egy kérdés merül fel Benned ezzel kapcsolatban miért nem Őt kérdezed meg. Kommunikáció! Beszélgess Vele, ezt díjazni fogja hiszen azt látja majd, hogy érdekled. Természetesen ehhez valódi érdeklődésre van szükség... 31F
2011. nov. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!