Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen!? (Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen!? (Csak normális választ légyszi! )

Figyelt kérdés
Most vagyok elsőéves gimiben, és van egy srác aki nagyon bejön, sokan is mondják h összeillenénk. Amíg barátnője volt nem nagyon akartam rá nyomulni, mert az úgy szerintem eléggé gázos lett volna, de pár hete szakított a barátnőjével és most örülnék ha lenne vmi. Mert ha most nem lesz semmi akkor egész nyáron nem fogom látni és lehet összejön vkivel... És szerintem valamennyire jó csajnak tart, mert mindig megnéz a folyóson! még mikor a lépcsőn megyek fel, ő le akkor is visszanéz egy emeletről lejjebről... Nem tudom, hogy mit tegyek, mert ha mégsem jövök be neki, de én elkezdek "nyomulni" akkor az meg tök ciki lesz és a hátralévő években kellemesen fogom érezni magam ha látjuk egymást... de eddig ő nem csinált semmit szval nemtom. Mit csináljak?
2013. jún. 6. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana közel kerülni hozzá. Közelebb mint most.
2013. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi ideig volt együtt a barátnőjével, mert ha csak pár hete szakítottak lehet hogy nem áll készen egy újabb kapcsolatra... és egyébként ha úgy érzed bejössz neki, nem lesz gáz ha nyomulsz, sok fiú örül neki ha a csaj kezdeményez :)
2013. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkoztam, hogy vhogy egy társaságba kellene kerülnünk, de nem tudom hogyan.. nincs olyan közös ismerősünk akivel oda tudnék menni. Egy osztálytársam van aki nagyjából ismeri de az a csaj kb. kiröhög h én össze akarok jönni a fiúval mert szerinte esélyem sincs meg ronda vagyok... Szval vele nem tudnék közel kerülni a fiúhoz sztem... Hogy csinálnátok?
2013. jún. 6. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj meg vele facen egy találkozót..
2013. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!