Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket zavarna, ha egy...

Fiúk! Titeket zavarna, ha egy lánynak elég sok régi sebhelye, hege van?

Figyelt kérdés

Maradjunk annyiban, hogy kissé 'szeleburdi' voltam kislánynak, és bár vannak kicsi hegek, van pár elég hamar kiszúrható is, pl. bal tenyeremen a vágás még mindig lilás, pedig öt évesen szereztem.

Ez nagyon zavaró, vagy nem érdekel titeket?


(Egy kedves lány ismerősöm vágta a fejemhez, hogy az ilyen hegek még egy fiún is csak ritkán szexik, de egy lányon kifejezetten csúnyák)



2015. jan. 8. 22:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van aki pont erre gerjed :D Na de ha nem is nevezhető szexinek, azért lelombozónak sem mondanám. Semleges inkább
2015. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi a baj a cicákkal?
2015. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A cicákkal semmi, de mégsem CSAK velük szeretnék megöregedni... :)
2015. jan. 8. 23:20
 14/20 anonim ***** válasza:
De hát én akarok cicákat!
2015. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én is akarok cicákat! Meg kecskéket is, ha már itt tartunk. De őket is a lakásban ám.
2015. jan. 8. 23:23
 16/20 anonim válasza:
Szerintem semmi baj sincs a hegekkel aki beléd szeret az úgysem azt fogja nézni :)
2015. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem speciel több vágásom is van amit varrtak és megmaradt a helye az oldalamon, hasamon mellkasomon, combomon, hátamon és karomon, és csak ritkán szól érte bárki is. Inkább csak súgdolóznak (pl a strandon). Mondjuk én hímnemű vagyok.

Szóval engem biztos nem zavarna :)

2015. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én is tele vagyok hegekkel. Nyaktól lefelé. De a hasamon és a derekamon van a legnagyobb. Ségan a pupomtol teljesen a mellkasomig. És igen is fel merek venni egy kétrészes bikinit.
2015. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem egyedül egyetlen vágás érdekel a testeden ;P
2015. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 maniman válasza:

19. Most ez komoly? :D Ez fájt :D

De amúgy engem kicsit sem zavarna. Nekem az ujjamon van egy, mert baltával elvágtam (a bal nagyujjam) és profi módom el is tört. De már jó. :D

2015. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!