Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megtetszett az egyik régi...

Megtetszett az egyik régi osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 éve ballagtunk el az általános iskolából. Azóta nem taliztunk. Annyira kisfiús volt még. Alacsonyabb, mint én, vékony és kisfiús arcú :))

Kb. 3 és fél hónapja taliztunk egy tanfolyam ismertetőn. Alig ismertem meg. Már nem fogpiszkáló alkatú, magas, borostás :))

Pár hét múlva ráírtam fb-on, hogy őt értesítették-e. Őt igen, engem nem. Pedig tök jó lett volna együtt járni ;) Akkor megkérdezte, hogy engem nem? Meg hogy majd szóljak, ha igen. Nos a válasz elmaradt azóta is. Ciki lenne, ha ennyi idő után írnék neki? :) Mindig csak tervezgettem, hogy majd mit írok, hogy válaszoljon is, aztán jöttek a nyaralások és elmaradt.

Állandóan róla álmodom, alig megy ki a fejemből :(((


2014. dec. 9. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki, egyszerű.
2014. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem is írj neki :)

mit veszíthetsz?! :D

2014. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Meridián1 válasza:

Egy adud van, ha írsz neki, akkor 50%-os az esélyed hogy kialakul valami, azaz a vagy igen-vagy nem kategória. Szerintem jó arány... :)


Ha nem írsz semmit, akkor az esélyed konkrétan nulla!


Esetleg elküldhetnéd neki Elvis Presley-től az (Always On My Mind) - című számot.

2014. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát de nem úgy megy az :) Mégis mit írjak, mi tartott ilyen sokáig? :))

Ez a zene nagyon szép, de a Pet Shop Boys verzió jobb egy kicsit ;) mindketten németesek voltunk :D

2014. dec. 9. 13:55
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ez tök jó! Lehet vele nosztalgiázni, amiből sosem elég. Főleg, ha 8 évig voltatok oszt.társak :)
2014. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát írtam neki, de csak 1-2 apróságot :) de izgulok :))
2014. dec. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!