Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy jöjjek össze vele?

Hogy jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy lány, aki nagyon tetszik, évfolyamtársam, néha szoktunk beszélni, köszönünk mindig egymásnak, általában kedves szokott lenni (mondjuk szerintem mindenkivel az), mindig érdeklődve figyeli, amit mondok neki, de sajnos szinte mindig az osztálytársaival vannak ilyen bandában lányokkal, néha fiúk is vannak ott, én pedig nem igazán találok alkalmat, hogy odamenjek hozzá, csak ritkán beszélünk, ha épp úgy adódik. Mit mondjak neki? Hogyan próbáljak meg közelebb kerülni hozzá? Rólam annyit, hogy külsőre szerintem nem nézek ki rosszul, sőt elég sok lány 8-9 pont fölötti értékelést adott itt gyiken, gondolom ez is számít, ja és én 17 éves vagyok, ő szerintem még csak 16.

2015. jan. 7. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy nem tett e fel hasonló kérdést ugyanitt ő is rád vonatkozóan. ha igen, hosszú hasznos életet!
2015. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tetszenék neki, de ha mégis, az isten áldása lenne.:D
2015. jan. 7. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tom!! Valahogy biztos gecá
2015. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg valami értelmes, segítő válasz?:\
2015. jan. 7. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ezt a kérdést, pár hónappal ezelőtt. Az a lényeg hogy onnan fogod tudni hogy bejösz-e neki ha elhívod randizni és el is megy! Ha kitalál kifogásokat akkor szerintem ne nagyon erőltesd. Pl: vásárolni megyek.
2015. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bamuld a seggét majd menj oda és mond : oohhh yeee babeee
2015. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!