Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jöjjek össze vele?

Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány.. Nagyon szeretem őt, de szó szerint több mint 1000 fiú szerelmes belé SZÓ SZERINT. Viszont, én előnyben vagyok, mert szoktunk beszélgetni, de a többiekkel nem szokott.. Nos az itt a probléma, hogy nem tudom mivel kéne neki ezt kifejezni.. Dalban szerettem volna neki elmondani, de sajnos nem tudok szöveget írni :(( Gondoltam, hogy elviszem egy hajós vacsira, de arra sajnos nincsen elég pénzem :( De érte még ölni is tudnék.. Egyébként nagyon kedves lány, tehát megérti ha szerelmet vallasz neki, de nem nagyon figyel az érzéseidre, persze megértem mert naponta többen is mondják neki.. Azon is gondolkodtam, hogy szerzek egy dalírót ír egy dalt szerzek bandát elmegyünk, a lányhoz és énekelek neki, tehát egy dalban mondom el az érzéseimet, hátha többre megyek.. Vagy valakinek van valami jó ötlete????
2014. aug. 23. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Itt egy dal (most írtam)


Szeretlek, szeretlek, már nagyon sok ideje,

Szeretlek téged, amíg csak élek.

Ha nem kellesz nekem, a késem éles,

A vékony kis torkod, elszelem édes.

Ha viszont szeretsz, és járni akarsz velem,

Akkor mondd meg nekem.

Ennyit szerettem volna, édes kis virágom,

Anyádat megb@s*tam a nyugágyon.

2014. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem kellek neked*
2014. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!