Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan "jöjjek össze" vele?

Hogyan "jöjjek össze" vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit tavaly augusztus óta ismerek. Nem olyan régen kezdtünk el beszélgetni, elég sokat beszélünk, jól megvagyunk. Nekem ő tetszik, és mások is azt mondják, hogy jöjjek össze vele. Viszont még sosem volt barátnője, nekem már volt barátom.

Félek, hogyha visszautasít, akkor még három évig láthatom szinte minden nap, és azt nem szeretném. Inkább csak nem túl feltűnően szeretnék nála puhatolózni. Van, aki azt mondja, hogy biztos bejövök neki (nem csak lány barátaim).


16/L


2014. jún. 21. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Hova szarjak?

Mindenhol a kis 16 éves gyerekek szarságait kell hallom.

Unom már ezt.

2014. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha osztálytársad/évfolyamtársad semmiképp ne járj vele.

TP

2014. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1#:

1.Szarj a wc-be elvégre arra van kitalálva.

2.Te biztosan egy bunkó paraszt vagy.

3.Nem hallod hanem olvasod esetleg.

4.Ha nem tetszik ne olvasd.

2014. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem kezdj el vele fb-n beszélni, akár mennyire is személytelen (szerintem), ha már a suliban nem is találkoztok.

Magamból indulok ki: Ha nekem tetszik valaki, valamelyik közeli ismerősétől megtudakolom, h tetszik-e neki vki, stb.


Lehet eddig nagy hülyeség amit írtam,ez még nagyobb lesz, de szerintem fb. 1-2 hét beszélgetés után találkozzatok, de még csak "baráti" beszélgetés legyen, aztán sztem kialakul. (a 2./3. már legyen randi)


Én pl. nagyon sokszor (mindig) parázok.

Nagyon rossz taktika... Lehet,hogy Ő is parázik.


Remélem vmit segítettem!

2014. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó: már beszélgetek vele egy ideje, és tudom, hogy tetszik neki valaki, mondjuk úgy 10% esélye van hogy én vagyok (kb 10 csaj van az osztályból, akiből kinézem, hogy tetszik neki).

Már találkoztam vele egyszer, de az elején volt még 1 valaki rajtunk kívül, utána többen is.

2014. jún. 21. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!