Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogy döntsek?...

Szerintetek hogy döntsek? Jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, nagyon szimpatikus is, de dohányzik néha. Most ezt azért nem értem, mert valaki vagy dohányzik vagy nem. Mi az, hogy néha dohányzik? (nem dohányzom, ezért nem értem) Szóval nem egy dohányzó nő az ideálom, de úgy érzem, hogy fel kell rúgnom az elképzelésemet, mert ő nagyon tetszik. Megbánom még ezt később vagy kérhetem később tőle, hogy szokjon le a cigiről?
2014. febr. 4. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg vele, majd segítesz neki abbahagyni. mondjuk kap egy nyalást minden el nem szívott cigi helyett
2014. febr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalább olcsón megúszod az valentin napot születésnapot karácsonyt meg egyéb ünnepeket mert csak nikotin tapaszt veszel neki.
2014. febr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Marc Bolan ***** válasza:
Ezért hülyeség lenne elutasítani... Ez is csak egy rossz szokás. Mindenkinek van pár.
2014. febr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

olvassa el : Accen Carr - Végre nem dohányzom

ingyen fentvan neten pdf könyv

ezek után máshogy látja a dohányzást és NEM AKAR rágyujtani többet

2014. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ez az a könyv

[link]

2014. febr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja én is olvastam, segített
2014. febr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a könyvet! Ha sikerül összejönnöm vele, akkor majd megkérem olvassa el.
2014. febr. 4. 01:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem megérti majd, hogy nem azért akarom, hogy abbahagyja a dohányzást, hogy neki rossz legyen, hanem mert szeretném, ha megmaradna az egészsége minél tovább...
2014. febr. 4. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!