Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jöjjek össze olyannal, akit...

Jöjjek össze olyannal, akit nem is szeretek? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Eddig sosem viszonozták a szerelmemet, épp ezért nem is volt még kapcsolatom. Már jó ideje a legnagyobb szerelmemet próbálom felejteni, kiheverni. Már nagyon vágyom egy fiúra, de úgy érzem, képtelen lennék bárkit is úgy megszeretni. Nekem ahhoz hónapok kellenek, és bensöséges kapcsolatra van szükségem, viszont a legtöbb embernek nehezen nyílok meg, és hát nem is tud olyan szinten érdekelni a legtöbb ember, hogy jobban foglalkozzak vele. Általában ha megismerek valakit, akinek tetszem, rögtön meg akar csókolni illetve elég egyértelmüen nyomul, de mjvel igazán nem is ismerjük egymást, ezzel rögtön elássa magát. És akit nem nagyon ismerek, nem is vágyom rá, hogy elmenjek vele randizni, hiszen úgyis minimális az esély, hogy megtetszen igazán. De ugyanakkor vágyom egy bensöséges párjaocsolatra. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy alakultak a dolgok végül? 20L
2013. dec. 28. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

"Eddig sosem viszonozták a szerelmemet, épp ezért nem is volt még kapcsolatom. Már jó ideje a legnagyobb szerelmemet próbálom felejteni, kiheverni."

Már bocs, de ez minden volt, csak igazi szerelem nem. Maximum belezúgtál a magad által képzelt tulajdonságaiba. Majd ha valaki viszont szeret és meg is ismered, hiszen jártok, akkor beszélhetsz olyanról hogy van mit elfelejtened, kiheverned. Addig ez csak képzelgés!

2013. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló lelki berendezkedésű lány vagyok mint te. És én azt tanácsolom neked, hogy egy kudarcot vagy rossz élményt, ne egy másik kudarccal próbálj ellensúlyozni.


Ha neked idő kell ahhoz, hogy kialakuljon valami akkor adj időt magadnak! Amíg a kis lelked olyan mint egy törtött váza, addig hiába is öntenél bele vizet ki fog folyni a repedéseken. Várd meg amíg begyógyulnak a sebek.


Nem fogod az illetőt jobban szeretni és ha jársz vele, akkor nem lökheted el, hogy "bocs nekem gyors a tempó". Ne élj ennyire álomvilágba!


Inkább heverd ki az előző kapcsolatod légy nyitott a környezetedre. Ha csak úgy beleveted magad egy új kalandba, ilyen jellemmel csak több csalódást és fájdalmat okozol magadnak. Én ezen átmentem. Tudom milyen rossz.

2013. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 ismertem elég jól, hiszen jó kapcsolatban voltunk
2013. dec. 28. 15:20
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 igazad van, még nem vagyok kész egy kapcsolatra egyenlõre
2013. dec. 28. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!