Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 120%-osan beleszerettem 1...

120%-osan beleszerettem 1 lányba, hogy jöjjek vele össze, v hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 11:12
 1/1 anonim válasza:

Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, menny oda hozzá és beszélgess vele vagy nyomozd ki, hogy kikkel van jóban, kikkel szokott lógni és próbálj ott ismerkedni... ha bekerülsz a baráti körébe onnan nyert ügyed van. Ha meg elég bátor vagy, akkor meg nem kerülgeted a forró kását és kerek perec oda mész és elmondod neki, hogy szívesen megismernéd jobban és elhívod moziba vagy ilyesmi.

Elfelejteni nem fogod tudni olyan egyszerűen, ha ennyire beleszerettél, meg hülyeség is lenne szerintem. Ha már ennyire bejön, akkor csak meg kéne próbálnod összejönni vele, lehet hogy egész életre meghatározó élmény lenne belőle.

2014. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!