Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem volna a lányba?

Beleszerettem volna a lányba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akivel elég rég óta beszélgetek facebookon. Eleinte minden nap beszéltünk aztán kevesebbet. Most mikor nem beszéltünk elég rosszul éreztem magam. Ha látok egy képet ahol más fiúkkal van (nem pasi osztálytárs stb) egy ilyen nagyon furcsa érzés van bennem mintha féltékeny lennék...
2014. jan. 25. 22:58
 1/4 sándorjános ***** válasza:

Én általában akkor is érzek ilyesmit, amikor tudom, hogy egy osztálytársamnak pasija van, holott sose volt köztünk semmi. Szerintem ez még nem szerelem, de próbálj a beszélgetésekkel kicsit mindig közelebb kerülni az élő találkozáshoz, mert élőben mindenki más, mint chaten.Azon túl nem egy absztrakt fogalommá válsz a szemében, hanem hús vér emberré, aki épp úgy elérhető, mint bárki más, ez fordítva is igaz rád nézve. Ha sokáig nyújtassz egy kapcsolatot találkozás és randi nélkül, akkor baráti zónába kerülsz, az borzasztó... Ha egy kicsit magasztolsz a fejedben egy személyt, misztifikálod az alakját, hangulatát, személyiségének apró foszlányait, akkor képes vagy elhitetni magaddal, hogy ő az igazi. Egyszer próbáld ki, én a nyakamat teszem rá, hogy működik :D


(Az más tészta, hogy én már voltam fülig szerelmes olyan lányba is, akihez soha egy szót se szóltam, csak reggelente láttam a buszon olykor, olykor.)

2014. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én is voltam már szerelmes úgy hogy csak párszor láttuk egymást és ennyi.
2014. jan. 25. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj neki :-)
2014. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este közel 3 órán át beszélgettünk, nagyon örültem neki :) Hiányzottak már ezek a hosszú éjszakába nyúló beszélgetések. Párszor már mondtam neki, hogy találkozzunk egyszer azt mondta, hogy oké de akkor a héten programjai voltak így elmaradt, aztán mégegyszer arra az volt a válsz, hogy nemtudom. Egy harmadik programra meg nem adott semmi választ, csak visszakérdezett felőle.
2014. jan. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!