Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes szerelem. Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes szerelem. Beleszerettem egy lányba. Mit tegyek, hogy legyen?

Figyelt kérdés

az van h már rég óta beszélgetünk 1évnél több ideje és megszerettem. aztán ő is engem, most van egy pasija és ezt nehezen bírom mert szeretem rég óta.nekem ő a tökéletes lány. ugyan olyan zenéket szeretünk meg minden ilyen egyszerűen összeillünk.

talit nem tudtunk szervezni mert nekem nincs utazásra valóm ő meg nem mindig ér rá. össz. 120km távolság.

el akarom valahogy felejteni de félek attól h gyenge vagyok ehet és nem bírom. nem írok rá az oké de ahhoz is erő kell.

előre is köszönöm a segítségeket/válaszokat!


2013. dec. 10. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én általában 2-3 hét után kieszközölök egy talit, olyan meg nincs, hogy nincs rá való. :) mi értelme van egy évig húzni az ilyesmit, nem is értelek. de hajrá, kínozd csak magad :)
2013. dec. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már mindegy.
2013. dec. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
internetre van pénzed?
2013. dec. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, pedig a lányt el kell felejtened, mert ha nem tudtok találkozni, akkor nincs értelme a kapcsolatnak, mivel idővel elhidegülnétek egymástól. (Tapasztalatból mondom, mert túl vagyok már egy több éves távkapcsolaton.)


"Kedves" 3-as, már ne is haragudj, de internetre még én is szántam 2500 ft-ot akkor is, amikor több, mint 1 évig munkanélküli voltam, mert legalább ott tudtam tartani a kapcsolatot az ismerősökkel és tudtam munkát keresni anno. Pedig TV előfizetésünk már akkor sem volt, sőt az MMH ingyen bekötötte az idén a 7 csatornát, mint rászorulóknak, mert attól még, hogy van egy 14 éves ajándékba kapott "őskövület" számítógépem, még nekem sem futná 100 km-k leutazására, pedig már teljes munkaidőben dolgozom.

2013. dec. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek: te nem vagy szerelmes. A szerelem neten keresztül nem alakul ki, ahhoz személyes érintkezés is kell, kontaktus. Álomvilágban élsz. Maximum csak szimpatikus a lány és kedveled, de lehet hogy ha élőben találkoznátok, beszélgetnétek már nem is tetszene. Nem vagy te szerelmes, csak egy naív kisfiú:) Nem értem mi értelme van az ilyennek hogy kijelented hogy szereted, közben meg még életedben nem találkoztál vele.
2013. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!