Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy végre...

Miért van az, hogy végre találtam olyan lányt, aki arra vágyik, amire én és amikor már belészerettem, megkedveltem és állítólag ő is engem, mégis végül ez neki sok volt, hogy így szeretem és eldobott magától?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz manapság érző szívű, odabújós, jó fej, humors lányt találni. Végre találok egyet, aztán közeledünk egymáshoz még ő maga kezdte el jelezni, hogy mennyire hasonlítunk jellemre meg olyan szépeket mondott nekem, nem is értem, hogy mi történhetett, hogy már nem kellek neki. Csak annyit mondott, hogy ez így neki nem megy már. Nem értem, mintha teljesen más lett volna, ugyanolyan érzéketlen lány lett mint a többség manapság. Már így nekem sem tetszik, de közben kötődöm hozzá, mert láttam azt a régi énjét, ami pár hete még megvolt neki és azt hiányolom. De már vége mindennek köztünk, nem is tartjuk a kapcsolatot sem. Nem megy már nekem sem, ő meg úgysem hiányol, nem keres, ő dobott én akartam rendezni a viszonyunk. De a legfájóbb, hogy képes volt még a búcsú veszekedésünknél is olyat mondani, hogy neki is sokat jelnetettek a közös beszélgetések és mégis mintha már menekülne előlem. Amikor csak szexre hajtottam érzelmek nélkül minden könnyebb volt, úgy érzem nincs lány, aki megbecsülne, ha van fiú, aki őt tudná szeretni. Talán a lányok is csak mondják, hogy igénylik a sok szeretet, ölelés, csókot, közben meg csak egy bunkó állatra vágynak belül, akik szarul, rongyként bánik velük és, aki érzelmileg nem érez semmit a lány iránt. Ezek után már tényleg nem akarok soha többé egy lányt sem szeretni, szerencsére a mai fiatal lányok úgyis annyira kis szennyek jellemre, hogy szexen kívül nem jók másra, erre azt hittem ez a lány végre más, mint a többi és mégis csak kiderült, hogy ő is ugyanolyan kis érzéketlen dög. Nem értem miért nincs egy lány sem, akivel nem csak szex menne, hanem lenne valami lelki kötődés, őszinte szeretet is végre. De már kezdem érezni, hogy én vagyok a defektes talán, hogy nem csak állati szexre vágyom már, hanem például arra, hogy egy lánnyal csak úgy öleljük egymást jó ideig, puszilgassuk, csókolgassuk egymást, egy kis szeretet is legyen köztünk, valami lelki kötelék, közös jövő ilyesmik. Néha az is jól esne, ha csak az ölembe ülne és úgy lennénk egymásnak. Ezelőtt a lány előtt is éreztem már, hogy nem nekem való ez a csak kavarás dolog. Pedig csak szexről lett volna szó, de akkor is éreztem, hogy sokszor többet jelenet a szexnél, ha csak úgy magamhoz húzok egy lányt jó szorosan, átölelem, megcsókolom, szóval egy kis romantikás, nyálas valami. Pedig nem vagyok oda ezekért a dolgokért, eléggé szexmániás, perverz típus vagyok, mégis valamiért nekem már nem elég csak a szex jellegű kapcsolat. Fiatal srácként, kölyökként mondom ezt pedig.
2014. jan. 12. 17:04
 1/9 anonim válasza:

Hát nem is tudom, én éppen a mai pasikban hiányolom pont ezt. Ugyanilyen helyzetben voltam pár hónapja.


19/L

2014. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Üdvözöllek a valóság sivatagában".Am ez a tapló stilus jön be nekik,bunkó parasztnak kell lenned,meg jól megkell őt siratni akkor 4kézzel fog kaparni utánad,ha kedves odaadó vagy azt a kutyát sem érdekli hidd el,ez a 21.század.....
2014. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

#2, kérlek, ne általánosíts! :)

( #1-es voltam.)

2014. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De igen!
2014. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ezek szerint nem hiszel a kivételekben... (#1)
2014. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

GladiatorSS jól írja!

Nem láttam még kivételt... Ez van.

2014. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Láttam kivételt csak foglalt volt :D
2014. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Vagy félreismerted a csajt, vagy egy idióta.

Mióta keresek olyan srácot, mint te, de sehol sem találok csak szexmániás tuskókat.

25/L

2014. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint én?! :D,az jó :D 24/F
2014. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!