Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elegem van a volt barátnőmből,...

Elegem van a volt barátnőmből, mindig keresztbe tesz, hogy ne jöjjek össze a fiúval. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 1 éve bele vagyok zúgva egy nagyon kedves és aranyos srácba. Az a helyzet, hogy a barátja, aki egy lány és akit nagyon bír, a beszólásaival mindig beéget és megsemmisít. Amikor éppen beszélgetek a fiúval, mindig ott terem és azonnal el kezd marni, folyamatosan keresi rajtam a ciki dolgokat és megaláz a beszólásaival. Megjegyzem ez a lány azzal "menő", hogy mindenkivel bunkózik és mindenkit szétaláz. Elegem van belőle, egy értelmes szót se tudok váltani azzal a fiúval és ha elhívom valahova, csak a haverjaival képes eljönni, kettesben meg soha nem tudunk beszélgetni, mert ott az a csitri. Mit csináljak? :(

2014. máj. 31. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd el úgy ,hogy nyomatékosítod hogy nem kell kíséret!!!!
2014. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeket én sem bírom:/ Ha van bátorságod írj rá a fiúra hogy mi a házi vagy ilyesmit és utána mindig folytasd válts témát néha hogy ne legyen unalmas, esetleg hozd szóba azt a másik lányt.Hidd el ha jobban megismer és felismeri hogy kedves vagy akkor zavarni fgoja hogy a másik lány próbál égetni.. De ha személyesen jobb akkor találj ki valami ürügyet ami miatt elmentek valahova ebbe biztos tud/tudnak segíteni barátnőd/nőid. Sok sikert:)
2014. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!:)
2014. máj. 31. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt azért csinálja a csaj, mert zavarja, hogy egy potenciális rabszolgát veszít, aki az egóját fényezze.
2014. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A negyediknek nagyon igaza van! Én is egy ilyen lány rabszolgája voltam egészen tegnapelőttig. Örülök hogy rájöttem mekkora csitri!
2014. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!