Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » S. O. S.! Hogyan jöjjek össze...

S. O. S.! Hogyan jöjjek össze a lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok az egyik lányba az oszályból, de bizonytalan vagyok, hogyan is tudassam vele/tudjam meg hogy szeret e. Gondoltam rá, hogy egyszer szünetben félrehívom, elvonulunk valami olyan helyre ahol kevesen vannak, de ez eléggé nehézkés, mert folyton ott vannak körülötte a barátnői és ìgy eléggé nehéz lenne...


Többször is volt olyan érzésem, hogy lehet hogy ő is érez irántam valamit, de lehet, hogy csak képzelődtem, bár nem egyszer mondta az egyik haverom, hogy folyton engem nézett órán, de valószínűleg csak ugratott, mert nem tudja, hogy szerelmes vagyok a csajba, mert ha tudná és nem lenne igaz hogy engem néz, nem mondaná.


Többször próbáltam "letesztelni", hogy hogyha egyedül megyek át az iskola egyik épületéből a másikba(100-200méter), vajon jön e utánam vagy valami, de nem...


Gondoltam rá, hogy írok neki szerelmes levelet (papír alapon) és azt becsempészem a táskájába, hogy ha majd hazamegy, megtalálja. Csak az a gond, hogy fogalmam sincs pontosan mit írjak. Hogyan szólítsam meg? Gondolom nem úgy, hogy:"Tiszelt ....!"

Segítsetek légyszives!!!


Előre is köszönöm!!!



2014. nov. 13. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elhívnám csak ketten és beszélnénk. De a szerelmeslevél az egy picit ciki mostanság a lányoknál, de őszintén :)
2014. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:-)
2014. nov. 13. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg a határozott fellépés tenne jót, hiába vannak ott a barátnői, menj oda és kérd meg, szeretnél beszélni vele egy keveset. A levéllel az a baj, hogy mikor otthon elolvassa, ugyanúgy barátnőivel fogja megbeszélni, onnan pedig nem a saját véleménye fog dönteni, hanem a sleppé.


Egyébként az, hogy letesztelted, követ-e téged aranyos, nem egy kóbor kutyáról beszélsz. :-)

2014. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszi!


Jöhet még!

2014. nov. 13. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerelmes levél se rossz szerintem romatikus.
2014. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De a lányoknak manapság már nem kell a romantika. Kevés kivétellel
2014. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is tetszik ha egy srác érzékeny , "finom", kedves, aranyos, udvarias, vicces, érzelmes stb...
2014. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!