Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jöjjek össze/közeledjek...

Hogyan jöjjek össze/közeledjek egy lányhoz aki megvan győződve róla hogy csúnya és soha nem lesz senkije?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy nem is.
2014. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mond el neki, hogy neked pont ő a zsánered,és a csúnyasága fogott meg
2014. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Adj neki igazat és ne közeledj felé.
2014. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy neked bizony Ő tetszik!
2014. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Például:

lány - Csúnya vagyok!

fiú - De tök jó a humorérzéked, és olyan cuki, amikor nevetsz!


Magyarán: ne azt akard egyszerre elhitetni vele, hogy ő tulajdonképpen tök szép, hanem hangsúlyozd olyan tulajdonságait, amelyek tetszenek neked, legyenek azok külsők vagy belsők. Lehetnek egész aprók is, például: cuki az a kis rés a felső fogaid között, ahogy nevetsz. Vagyis éreztesd vele, hogy a "hibák" is lehetnek aranyosak. Vagy például a belső tulajdonságai is bejöhetnek, mondjuk: még egy lánnyal sem tudtam olyan jól elbeszélgetni, mint veled. A tartalom persze változtatható, tehát ami neked bejön, tetszik. Éreztesd vele, hogy jól érzed magad vele, mert jó vele beszélgetni, szórakozni, mert okosakat vagy vicceseket tud mondani, mert jó ötletei vannak, mert kreatív vagy akármi, és érd el, hogy ő is jól érezze magát a társaságodban.

2014. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csúnya legalábbis nekem nem.Céloztam rá hogy jól néz ki de nem változott a véleménye.
2014. okt. 8. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezért mondom, hogy apróbb részleteket dicsérj. Azt nem fogja elhinni, hogy csinos vagy szép, de azt még elhiheti, hogy pl. szép a szeme.

Azért mondom, mert én is ilyesmi lány voltam.

2014. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a legkönnyebb! :) Mond meg neki hogy te szépnek tartod !! :) és hogy vonzódsz hozzá,de ami a legfontosabb,hogy szereted :)
2014. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az 5-el mert egy lány mindig érzi ha kitérsz a válasz elől.Ha azt mondod ami az 5-ös leírt akkor azt csak olaj a tűzre, tudni fogja,hogy te se tartod szépnek vagy legalábbis elhiteti magával.
2014. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
%. vagyok. ki mondta, hogy térjen ki a válasz elől? Én csak azt mondtam, ne azt mondja neki, hogy szépnek tartja, mert azt nem fogja úgy elhinni. Nem tilos mondania, hogy szerinte szép, meg hogy neki tetszik, én csak azt mondtam, hogy ha azt akarja, hogy a lány higgyen is neki, tanácsosabb inkább részleteket dicsérni. Nálam legalábbis így működött.
2014. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!