Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy hónap alatt nem tudott...

Egy hónap alatt nem tudott néhány órát felszabadítani az idejéből, hogy megismerjük egymást. Elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Már több ízben is elhívtam randevúra. Sosem utasított el, mindig csak egy 'majd később' választ kaptam. Állítólag tele van a naptára, a hétvégéken is dolgozik ill. tanul.

Ha hagyom a dolgot, továbbra is beszél velem, mintha érdeklődne. De egy hónap eltelt. Nem tudom mit gondoljak.



2015. jan. 6. 22:54
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Az előző barátnőmet is így ismertem meg, úgyhogy nem lehetetlen, csak jó sokat kell várni.
2015. jan. 7. 14:52
 22/28 anonim ***** válasza:

azt ne várd, hogy ők hivjanak el randira.


amúgy meg tartsd szemmel, és ha netán "kapcsolatban" lesz, akkor irj neki egy olyan levelet, hogy "köszi akkor nem kérek a találkozókból, sajnos nem volt időd hogy megismerj" hadd érezze szarul magát egy életen át az ilyen...

2015. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Én nem akarom, hogy rosszul érezze magát. Sok boldogságot kívánok Neki!
2015. jan. 7. 17:08
 24/28 A kérdező kommentje:
Beszéltem Vele azóta és most már nem kettő, hanem mindjárt négy városban éli az életét. Blablabla. Azt mondtam Neki, hogy ha majd ráér akkor írjon egy levelet, mert ez így volna jobb nekem, ha nem beszélnénk többet addig.
2015. jan. 7. 17:10
 25/28 A kérdező kommentje:
Biztos jön majd az a levél! :DDDDD
2015. jan. 7. 17:29
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább azt kellett volna irnod, hogy "akkor hagyjuk az egésszet a pi.csába!"
2015. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
No, megtalaltam a facebook profiljat. Mas neven volt fent, de az ismerosein keresztul visszakovette. Ugy tunik egesz ido alatt kapcsolatban volt. LOL! :'D
2015. jan. 9. 20:36
 28/28 A kérdező kommentje:
Ja, igazad van! Azt kellett volna irni!
2015. jan. 9. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!