Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy hónap alatt nem tudott...

Egy hónap alatt nem tudott néhány órát felszabadítani az idejéből, hogy megismerjük egymást. Elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Már több ízben is elhívtam randevúra. Sosem utasított el, mindig csak egy 'majd később' választ kaptam. Állítólag tele van a naptára, a hétvégéken is dolgozik ill. tanul.

Ha hagyom a dolgot, továbbra is beszél velem, mintha érdeklődne. De egy hónap eltelt. Nem tudom mit gondoljak.



2015. jan. 6. 22:54
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
szerintem nézz egy újabb "prédát"
2015. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Ha érdekelnéd tudna időt szakítani rád.
2015. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
Ha pedig tényleg nincs semmi ideje akkor egy kapcsolatra még annyi sem lenne.
2015. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

én hagynám a fenébe

nekem most az első talira el se jövősből van sok ...

2015. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2015. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
nagyon tipikus női viselkedés. Nem mondják hogy köszi nem, csak húzzák-halasszák, amíg mással (akire midnig van idejük persze) össze nem jönnek. Jaj de nagyon tipikus. Sajnos ez NEM-et jelent. A jobb fajta legalább leírja hogy "semmi baj nincs veled de csak bartátok legyünk"
2015. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez sokat megmagyaráz!
2015. jan. 6. 22:58
 8/28 A kérdező kommentje:
Amikor megmondtam Neki, hogy akkor inkább hagyjuk a dolgot, mert látom nincs ideje, olyan választ kaptam amiből úgy tűnt, hogy érdeklődik, csak nem ért rá. Azt éreztem, hogy ez valahogy az én hibám.
2015. jan. 6. 23:04
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Hidd el ha érdekled tud időt szakítani rád. Sajnos a nőknek a vérükben van a szarkeverés meg a kamuzás.
2015. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba én ötévig jártam így vkivel és most lett vége. ha nicns kölcsönös "jajjdekellesz!!!" akkor leves
2015. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!