Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a lány vagy a fiú...

Szerintetek a lány vagy a fiú dolga az első lépés?

Figyelt kérdés
Kerülgetjük egymást egy ideje egy sráccal..eddig kétszer fordult elő, hogy léptünk valami komolyat, egyszer ő csókolt meg engem, egyszer én őt. Viszont a továbbiak érdekében - gondolok itt esetleg randira, ilyesmik - egyikőnk sem lépett semmit. Én személy szerint azért nem, mert én vagyok a lány, és úgy gondolom, hogy ez nem az én dolgom, Róla meg nem tudom.. szerintetek a fiú vagy a lány dolga a kezdeményezés?

2015. jan. 5. 21:13
 1/10 anonim válasza:
Manapság inkább a lányoké sajnos :D
2015. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szereted? ha igen, akkor lépj és tegyél meg mindent.

ha nem, akkor meg lépj mit veszthetsz alapon.

bár az is igaz h az ő dolga lenne, de sztm megpróbálhatnád :)

16/f

2015. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy az első lépés a miénk, de egy-két randi után ne nekünk kelljen már mindig utánatok futnunk... Az esetek 90%-ban az jön le ilyenkor, hogy nem érdekeljük a lányt.


F

2015. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Randi felvetése bárki ötlete lehet, de miután megcsókolt.... jobb lenne ha ő lépne. Nem túl biztató, de azért önthetsz tiszta vizet a pohárba azzal, hogy megkérdezed mennyire lehet őt komolyan venni :-))

F/27

2015. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 ezek nem randikon történtek, nemis volt még igazi randink.. :D mindketten hobbiból fényképezgetünk, és elég sűrűn összefutunk közben.. és hát összefutottunk, onnantól meg mentünk tovább együtt fényképezni mindkét alkalommal aztán valahogy alakult. szóval ha randin történt volna, akkor ez nem lenne kérdés számomra sem, nyilván keresném meg lépnék.. viszont így... :/
2015. jan. 5. 21:18
 6/10 anonim válasza:
Ha kell neked akkor mond meg neki hogy legyen önbizalma és akkor talán lép. Ha nem akkor meeg lépj egyet te ha utána se akkor hagyd a f*ba 16/f
2015. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az számít valamit egyébként, hogy egy 19 (lassan 20) éves srácról van szó? esetleg hozzáállásban gondolom vagy ilyesmi.. én 16 vagyok.
2015. jan. 5. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Hááát akkor tényleg neki kellene írnia, legalább annyit hogy megkérdezze, mi újság... Ha nem hív el valahová, ráadásul ha még a csókot sem hozza szóba, akkor két opció van: vagy egy töketlen betoji, vagy nem akar tőled semmit.


#3 voltam.

2015. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a csókról volt már szó többször is, ő hozta fel, olyan szinten, hogy megbántam e, mondtam, hogy nem, erre mondta, hogy jó mert ő sem.. de úgy igazán... hát nem is tudom. közös ismerősünk szerint nem tudja mit akar. de hát ez nekem így nem túl kellemes..
2015. jan. 5. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:

"én vagyok a lány, és úgy gondolom, hogy ez nem az én dolgom"

Azt tudod, hogy ez így Darwin-díjas alakítás a részedről?

EGYENJOGÚSÁG VAN, ha nem tudnád! Ezért harcoltatok - akkor most használjátok is ki!


Viszont a leírásod alapján egyikőtöket sem érdekli igazán a másik. Téged sem - és őt sem. Érdeklődtök mindketten, de csak "hobbi" szinten (vagyis jobb nincs alapon).


Döntsd el, hogy érdekel-e ő téged - és utána lépjél TE. Valamilyen irányban.

Akkor, ha lélekben már felnőtt vagy. Ha még gyerek, akkor pedig itt az idő felnőni!

2015. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!