Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogy megtudjam...

Mit csináljak, hogy megtudjam tetszem-e neki? Ha tetszem neki, hogyan ösztönözzem az első lépés megtételére?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon tetszik, de nem tudom hogy viszont tetszem-e neki és nem merek ráírni.. félek..! Rakjak ki valami ilyesmi képet? vagy egy számot?

Mit tegyek????



2014. szept. 21. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor kezdeményezz te. beszélgess vele gyakran, tegyél kétértelmű utalásokat, incselkedj vele. ha nem hülye, rá jön
2014. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Idézetet, az a legjobb!
2014. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondold el, kiteszel egy ilyen képet, vagy egy számot... abból neki rögtön leesne? Vagy ha le is esne, nem lenne nyálas szerinted? + Gyáva, meglapuló... nem mered felvállalni az érzéseidet. Ez semmiképp sem jó ötlet.


Vagy nyíltan menj bele a dologba, és vállald a kockázatokat (amiket csak most érzel nagy dolognak, később visszatekintve fogni fogod a fejed, hidd el, hogy miért nem tetted), vagy pedig ne tégy semmit se, és lapulj meg továbbra is.


De félig-meddig ne csinálj semmit se.

2014. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én jelöltem be, de ő kezdte el like-olni a képeim .. ha még el is kezdenénk beszélgetni és ha még ne talán tán tetszenék is neki, merne úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy ő Pesten tanul én meg még Győrben vagyok..?? Lehet azért nem kezdeményez mert hiába tetszem neki nem akar távkapcsolatot?
2014. szept. 21. 00:59
 5/9 A kérdező kommentje:
"beszélgessek vele gyakran".. nem akarok nyomulni és ha ő nem ír rám? azzal hogy mindennap ráírok lehet csak azt érem el, hogy elege lesz belőlem aztán az a fikarcnyi remény is elszáll..
2014. szept. 21. 01:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Már megint egy tini, aki Facebookon nem mer írni, az meg n eszibe sem jut, hogy beszélni is lehet valakivel szemtől szembe
2014. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmi képet, számot, meg idézetet nem érdemes kirakni, mert gondolj bele: van 200-1200 ismerősöd, honnan kéne annak az egynek tudnia, hogy rá gondolsz. Inkább adjál neki közvetlen utalásokat, amikor találkoztok, vagy írj rá.
2014. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az idézet hülyeség... Van 100-200 ismerősöd nem fog neki leesni hogy rá gondolsz... max ha odaírod a végére kinek szántad... de ennek megint nincs értelme. Mellesleg ha lájkolja a képed nem jelenti azt, hogy tetszel is neki... Sokan félreértik ezt a lájkolást... Ösztönözni meg ne ösztönözzed... Lépjed meg TE az első lépést! NE rá várjál! A távolság szerelemben nem akadály, ettől nem kell félni. Hétvégente tudtok találkozni meg stb... Vagy mondd meg neki nyíltan hogy bejössz neki; vagy beszélgessél vele, ismerd meg... Mitől félsz elszáll a reményed? Van még hal a tengerben, mellesleg jobb ha mielőbb kiderül, mint ha évekig várnál rá hiába... nem?
2014. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a bejössz neki, és a külsőddel nincs semmi gond, akkor fog működni a távkapcsolat hidd el... :) Idővel meg összeköltöztök és ennyi. Ő nem fog kezdeméynezni, lehet hogy félénk és ne memr rádírni... Írjál rá párszor (ne midnen nap), aztán majd leesik neki.
2014. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!