Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első lépés? De hogyan?

Első lépés? De hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem és talán én is neki. Kezdeményeznem kellene, de fogalmam sincs, hogy hogyan. Plussz ehhez még hozzájön az is, hogy izgulós/félénkebb fajta vagyok.

Ez lenne az első kapcsolatom. (az ovit leszámítva:D)

Buszon szoktam látni, szinte mindig a barátaival van.

Értelmes válaszokat kérnék. Köszönöm!

15/F, 14L



2014. márc. 6. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Menny oda hozzá, hívd kicsit félre, mond neki hogy szívesen beszélgetnél vele, ha van kedve. Kérdezd meg hogy bejelölheted e facebookon, írj rá, kérdezgess tőle mikor már beszéltetek párszor, akkor kérdezd meg tőle, hogy lenne e kedve elmenni, meginni valamit, moziba, stb. Ha azt mondja igen nyert ügyed van.

Arra hogy félénk vagy csak annyit mondok hogy bízz magadba. minden jó lesz. beszélgessetek, kérdezgess róla, van e háziállata, mit szeret csinálni, legyél érdeklődő.

(hidd el ha az első randi nem is sikerül úgy ahogy szeretnéd, még nincs veszve minden, a vőlegényemmel az első randink borzalmas volt, de annyira, hogy amíg ő mosdóba volt én írtam egy sms-t anyunak hogy hívjon fel 10 perc múlva hogy mennyek haza.)

remélem segítettem

2014. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%

Ha tudod a nevet akkor hajrá fb ;)

Ha pedig nem akkor menny neki velletlenul es kérj bocsánatot es jársz el h megütötték magad stby es aztán amúgy szija xy Nak hívnak es téged aztán mar megy mint a karika csapás! ;D

2014. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%
es játszd el h megutotted magad Bocsi tudod okostelefon átok :)
2014. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg MENJ oda, mert a menny az megint más...
2014. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Már kicsit "bátrabb" vagyok, de azért belül még mindig izgulok. :) Tegnap előtt amikor szálltunk fel a buszra előre engedtem, és már akkor majd nem kiesett a szívem a helyéről. És még csak mmeg se szólítottam.

2014. márc. 6. 21:30
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy első! Tudom, hogy nem tartozik ide, de ha rosszul sikerült az első randitok, akkor hogyan lett az egésznek folytatása?
2014. márc. 6. 21:32
 7/11 anonim válasza:

Szerintem is szólítsd le bátran,a lányok a bátor fiúkat szeretik. Ha pedig tudod a nevét jelöld be facebookon, írj rá, hogy mindig látod a buszon, és ha nem haragszik bejelölted, aztán kezdj el vele beszélgetni bármiről.

Ha már sok minden megtudtál róla, hívd el valahová. Szerintem ne moziba, mert ott nem ismerhetitek meg egymást, inkább sétálni, vagy egy fagyira, sütire stb., de olyan hely legyen ahol tudtok nyugodtan beszélgetni! Hajrá, szurkolok! És légy nagyon bátor! Az önbizalom fontos! :)

2014. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben:) Köszönöm utolsó. Szerinted milyen ötlet lenne "megköszönteni" nőnap alkalmából?
2014. márc. 8. 17:50
 9/11 anonim válasza:
felköszöntötted?
2014. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem. De azóta nen is láttam, majd talán holnap. :)
2014. márc. 12. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!