Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti smároltatok már...

Lányok ti smároltatok már lánnyal?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm (hetero) mesélte multkor, hogy ő már többször is smárolt lányokkal poénból, kiváncsiságból vagy az alkohol hatására.Heteronak érzem magam. Először furának gondoltam, de mostanába nagyon elkezdett érdekelni a dolog, és szívesen kipróbálnám csupán kiváncsiságból.Ez fura? Van valakinek tapasztalata ilyen téren? 16/L

2015. jan. 4. 20:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
hjam, és pont ez a baj :P Mármint nem az, hogy a lányokkal toleránsak hanem, hogy a fiúkkal nem
2015. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam,maradok a fiúknál:)
2015. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Hát én még a legszörnyűbb rémálmomban sem csókolózok fiúval. Eltudom képzelni, hogy mi vonzza a lányokat a lányokhoz, ha lány lennék valószínűleg én is kipróbálnám lánnyal, sőt valószínű, hogy leszbikus lennék.
2015. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Kisebb koromban alkohol hatàsàra megtörtént..Szerintem semmivel se màsabb mint egy pasival...Max a tudat van benned hogy egy lànnyal smárolsz..


Ettől függetlenül a pasikhoz vonzodtam akkor is,és most is :)

2015. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
sztem a lányok 50%-ában megvan a biszex hajlam
2015. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
#15: Ne haragudj, de én úgy gondolom, hogy a lányok legalább 99%-ában van egy minimális biszex hajlam.
2015. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még. És nem is tervezem! 18/L
2015. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

#15

#16

Van benne valami, nem egy olyan barátnőm van aki csókolózótt már lánnyal, megnézi a lányok fenekét esetleg megfogja..

2015. jan. 4. 21:11
 19/28 anonim ***** válasza:

de ha belegondolsz hjam, az a természetes, hogy a lányoknak a fiúk tetszenek, a fiúknak meg a lányok... Ez alapján ugyanolyan "fura" mégis ugyanannyira tolerálható dolog (kéne hogy legyen) ha két lány vagy két fiú csinálja...


Attól, hogy a fiúk totál rá vannak izgulva arra, hogy két lány csinálja, semmivel sem tolerálhatóbb, mintha két srác csinálná :P Dehát egy fecske nem csinál nyarat... Már nem lehet ezen változtatni

2015. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

igen, de csak kíváncsiságból csináltam :D

teljesen más, mint amikor olyannal csinálod, akibe szerelmes vagy :)


16L

2015. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!