Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti szívesen ismerkednéte...

Fiúk! Ti szívesen ismerkednétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Mielőtt félre értené bárki is, nem akarok itt ismerkedni. Az a helyzet, hogy most bekerültem egy új, egy teljesen más társaságba, az egyik fiú barátom által. Elég szégyenlős vagyok, de viszont ha biztonságban érzem magam, akkor meg be nem tudom fogni. Alapból ők imádnak motorozni, és szeretnek inni.. Hát igen, az előbbivel semmi kifogásom, mert felülök én bárki mögé, akiben megbízom, de az utóbbival nem vagyok kibékülve. Ami nekik annyira nem tetszett, de csak elfogadták, hogy nem iszok alkoholt. Azóta már többen is megkerestek, írnak is fészen, meg telefonon is szoktam beszélni az egyik fiúval. De attól tartok, hogy csak a barátom kérte meg őket, hogy barátkozzanak velem. És erre mi a bizonyíték? Az, hogy velem általában nem szoktak ismerkedni.. És ezt nem tudom elhinni.. Fiúk, ti barátkoznátok egy ilyen lánnyal?

14 vagyok, ők pár évvel idősebbek..


2015. jan. 4. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze! végre lenne valaki aki NEM akarna rávenni az ivásra! Utálom az alkoholos italokat, nekem felmentés lennél :D
2015. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze , ez nem kérdés :)
2015. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
IGEN és maradj ilyen ne menj más hülyesége után!!!!! 18/f
2015. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsiak rád, de én nem hívogatnálak mert ilyen köcs.ög vagyok!
2015. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, barátkoznék veled.
2015. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!