Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ez tetszik nektek?...

Lányok! Ez tetszik nektek? (művészlélek)

Figyelt kérdés
Rajzolok,festek.Írok.Zongorázok.Nagyon jól mind ezt.Mennyire szeretitek a művészeket?Fiatal vagyok.
2015. jan. 4. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb művész meleg...
2015. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a zenészeket szeretem.

Főleg, ha Dave Grohl-típus. :)

2015. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Didiiayer ***** válasza:
Hát ez mind szép és jó, viszont én nem ettől szoktam szerelembe esni. Szóval rám nincs különösebb hatása.
2015. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gitározni nem akarsz? :D Amúgy én is rajzolok, de ismerek egy srácot aki szintén rajzos, viszont azon kívül, hogy megbeszélünk pár technikát, ilyesmi stb, semmi különösebb hatása nincs...Max hasonló gondolkodásmód. :)
2015. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg. :D gitározni nem szeretnék. Csak arra vagyok kiváncsi gogy ez tetszik, megragadja a figyelmetek stb. :D Váalaszokat köszönöm. :)
2015. jan. 4. 00:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor (az enyémet legalabbis) megragadja ha mondjuk mutat egy szép rajzot/festményt. Szóval az érdeklődést felkelti. :)
2015. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp, de csak ha mellette nem vagy ilyen csöndes, nagyon zárkózott és visszahúzódó srác.

Imádom a zongorát, és mindig olvasok egy regényt.

2015. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zárkózott.Ami nagyon tóarsasági ember vagyok minden napomat úgy elem le mintha az utolsó lenne. :D Szóvan nagyon nem. :) kőszönöm a válaszokat. :)
2015. jan. 4. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Hú, engem nagyon megfogna :-)

Főleg ha visszahúzódóbb vagy, mert szerintem sok értékes ember az...

Ha valahogy mutatnál egy jó képet, lenne hatása :-)

Már csak a zene nagyon jó!

2015. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem is megfogna :) Főleg az írás, talán magam miatt is:) és egyébként egyet értek az utolsóval, nekem is tetszik, ha egy fiú visszahúzódóbb, művészlélek. Pl képzeld el, hogy ülsz egy padon és figyeled az embereket. Megjelenik egy nagyhangú fiúcsoport, aztán valahol hátul észreveszel egy magányos fiút egy oszlopnak dőlve elmélkedni. Na az én figyelmemet tuti az utóbbi fiú vonná el :D és kb olvadoznék, mert azon a fiún látni lehetne, hogy felvállalja önmagát és nem csak a barátai után megy. Persze nem azt mondom, hogy egy ilyen fiúnak ne legyenek barátai, meg hogy ne lógjon velük, félre ne érts, az már azért kicsit ijesztő lenne lenne :D
2015. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!