Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Love probleeem! ) : mit...

Love probleeem! ) : mit csinaljaak?

Figyelt kérdés
12 eves lany vagyok es bejon egy 15 eves fiu. A baratnom batja. Nagyon helyes tetszil meg jofej is velem es eleg sokszor kotoszkodik. De ritkan talalkozunk. Amugy ha tobbszor lebnek baratnomnel akkor talalkoznek velee,!:) Mit tegyek? Hogyan hozzam tudtara azt hogy tetszik nekem, de meg se jojjek ki rosszul?! Es ezeket a sablon szovegeket hanyagoljul hogy: " nem ezzel kene foglalkoznod stb.". Mert nem erdekel. Es nem erz emiatt magam bunosnek.:)✌

#Love problem
2015. jan. 3. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na jó azért te még tényleg nagyon fiatal vagy, veled egykorúval még oké lenne a járás, idősebbel szerintem még nem kéne.
2015. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, egy 15 éves fiút már a meztelen lányok érdekelnek és általában nem szeretnének egy 12 éves barátnőt.
2015. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ebből sehogy se tudsz jól kijönni.

ha nagyon akarod ki kell várnod amíg a barátnőddel szakítanak, és esetleg utána. lehetőleg amikor már a bnőd valakit összeszedett maga mellé. de könnyen a barátságotokba kerülhet majd..

2015. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Allj allj allj!!:D baratnomnek a mostoha batyja.
2015. jan. 3. 20:24
 5/13 To7ka ***** válasza:

A kérésed figyelembe véve (" hanyagoljul hogy: nem ezzel kene foglalkoznod stb.". ), az jó kezdés, ha több időt töltesz a barátnődéknél. Szerelmes tekintetektől meg csóktól még nem lesz bajod ilyen idősen se ha ez érdekel, de azért csak okosan, egész mások lehetnek az igényeitek.

Ez így teljesen normális, hogy jófej veled, kötözködik, ilyen idősen piszkáld többet, vagy mondj neki pár bókot, úgy közöld, hogy tetszik. Hátha ő helyén kezeli, és elég érett hogy figyelembe vegye a korod.

pl ("kár hogy nekem nincs ilyen helyes bátyám").


Szerelmesnek lenni lehet bármikor, 12 évesen is, csak magad miatt várj még kicsit türelemmel mielőtt többet szeretnél, sokkal intenzívebb, biztonságosabb, értelmesebb, kevésbé bánod meg később, ha még vársz. Csak nyugi;)

2015. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy a barátnőd BÁTJÁT érdekelnéd,esetleg pár év múlva. 12 évesen sem lelkileg sem testileg nem áll készen egy lány arra,hogy kapcsolata legyen,persze vannak kivételek,de ráérsz még ezzel.

Most vagy abban a korban,amikor kb. 2 percenként másba leszel szerelmes és ezzel nincs is gond,hiszen serdülsz. Tanácsolhatnék itt Neked sok féleképpen,hogy mit hogy csinálj,de nem szeretném mert ebből nem tudsz jól kijönni(szerintem). Nekem is van egy BÁTJÁM a haverjai régebben mindig ugrattak,de nem azért mert bejöttem nekik,hanem mert kicsi voltam,lány és hiszékeny :D

Mára pedig,ha át is jönnek beszélgetünk,röhögünk tök jól el vagyunk. Pont ezért mondom,hogy majd pár év múlva esetleg ....

2015. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Felesleges körítéseket írni, hogy ezt csináld, meg azt csináld. Egy 15 éves nem fog egy 12 évessel járni, se arra gondolni, bármi lehet köztük.
2015. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elso sorban helyesirasomert bocsanat, siettem.

Mastreszt, most szilveszterkor aludtam ott a baratnomnel es a batyja kotozkodott velem. Utogetett a parnaval le sem vette rolam a szemet, egyfolytaban mosolygott es mindiig keresett valami okot hogyhozzamerjen. En ezt tokre megertem, hogy aztmondjatok ez nem helyes. Es en ezt koszonom, de tenyleg. Azonkivul nem 2 percenkent tetszik nekemvalaki. Lehet korainak mondani, de volt mar baratom. 9 honapon keresztul beszelgettunk es3 honapot egyutt voltunk. Ert mar lelki serules. Es baratnom batyja teljesen mas. Nem gyerekes tipus, de eleg erettnek erzem magam hozza.

2015. jan. 3. 20:40
 9/13 To7ka ***** válasza:

Erről van szó... Csak azért írtam ide választ, mert egyértelmű volt, hogy mindenki csak ítéletet akar mondani, ami egyértelmű, még a kérdezőtől is látszik, hogy pontosan tudja, miről van szó.

És ezzel nem is segít senki... Így is úgyis csinálni fogja, mert szeretné, ő érettnek érzi magát rá, mi hozzátehetjük mire figyeljen, lassítson egy kicsit (bocsánat, hogy így harmadik személyben beszélek rólad, de inkább a konkrét kérdésedre felesleges válaszok miatt írom, akik egyértelmű és logikus dolgot írtak, de Te külön kérted, hogy pusztán ezeket hanyagoljuk), gondolja át, érheti sérülés, és közben leírhatjuk, hogy hogy tudja ezt értelmesen, helyén kezelni. Szerintem ilyen távolságból, egy online fórum felületen nem lehet valakit lebeszélni arról, amit szeretne. Én is első barátnőmmel (én)13-(ő)12 felállásban szerettünk egymásba, és még mai fejjel is egy teljesen normális, kis ügyetlen, de aranyos kapcsolat volt. Volt egy másik kérdező nemrég, aki 13 évesen a pettingről érdeklődött, oda is nagyon korrekt válaszok érkeztek, hogy normális, ő érzi mire vágyik, stb...

Attól, hogy itt sokan még teljesen más érdeklődésűek vagy éretlenek voltak, előfordulnak olyan dolgok az életben (válás, rossz családi légkör, egyéb tragédia, katasztrófa, fájdalom), amitől sokkal gyorsabban érett lesz valaki, és 12 évesen se már a szobájában barbizna.. Ez normális, itt vagyunk, hogy megpróbáljunk hasznos tanácsokat adni:) Nem elítélni...

2015. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi nem bántani akartunk csak azt mondjuk,hogy még fiatal vagy és kicsit hiszékeny is,ami teljesen természetes. A korodtól akkor sem lehet elvontakoztatni mert még tényleg annyira fiatal vagy hiába érzed magad érettnek.Hallgass a nagyokra!:D És tényleg pár év múlva térj vissza erre,amikor már a srác is és Te is nagyobbak lesztek. Utána már lehet bármi,bár azért Én megmondanám a helyedben a barátnőmnek,hogy bejön a bátyja,hiszen sokan nem szeretik,ha a barátnőjükre rányomul a tesójuk és fordítva... Tapasztalat!:D
2015. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!