Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csináljaak?

Figyelt kérdés

az a helyzet,h jártam az osztálytársammal(én lány vagyok)de szakítottam vele..ő pedig mindenkinek azt mondta h ő,szakított velem,merth megunt..és jóban vagyunk,de rájöttem h még mindig nagyon szeretem ezt a hűlyét..egyik nap vtam velük cigizni,(mikor még jártunk,megtíltottam neki egy igen káros dolgot)amiről nagyon jól tudja h az agyamra megy.

Erre mikor velük lógtam,vigyorogva gúnyosan megkérdezte,h jövök.e velük azt csinálni..mindegy tulajdonképpen azon akadtam ki,h ugye mondtam neki,h ezzel hagyjon,és márcsak azért is,hazafelé menet elkezd nekem dumálni,h milyen furcsa,h most ilyen fajtát vettek..h őszinte legyek kicsit talán tulságosan is leoltottam a fejét,de úgy h megsem bírt szólalni.

Ez tegnap vt,és ma az o.ban nagyon nézett..holnap pedig nem tudom mitcsináljak,mert egymás mellett ülünk fizikán..lécci adjatok tanácsot,h milyen legyek vele!!


2012. ápr. 12. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Amint leírod szépen magyarul, végigolvasom és válaszolok.


Vesszők, pontok, kis és nagybetű...

2012. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én szétoltanám tutira

30n

2012. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hogy viselkedjek vele?Szarjam le?:S
2012. ápr. 12. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!