Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csinálják?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lényeg. Megismerkedtem egy lánnyal akit egyre jobban és jobban kedvelek szinte nincs nap, hogy ne gondolnék rá. Nagyon sok közös van bennünk stb. Nem is ez a lényeg. Sajna jó 3 éve van barátja - ez szívás - viszont a minap megkérdezte, hogy mi lenne ha bemutatna egy szingli barátnőjének és elmennénk úgy 3asban egy "randira". Igent mondtam mert igent mondtam.

Mi a francot csinálják? Itt az lány akit igazán kedvelek és úgy érzem nagyon könnyen bele tudnék szeretni de foglalt és... hármas randi... mit évő legyek azon túl hogy elmegyek és próbálok a lehető legkedvesebb lenni?


Sorry de az utóbbi napokban nem túl sokat alszom - látszik is hisz most írom - így talán kicsit nem a legkorrektebben fogalmaztam.



2012. febr. 29. 04:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lépj túl rajta, ne tedd tönkre a kapcsolatukat ha jelét sem látod annak hogy irántad érdeklődne (na meg amúgy sem szép dolog)...


26l

2012. febr. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fáradt vagyok mint mondottam is így pontosítok kicsit. Hármas randin mit is kéne csinálnom. Ugye ott van egyszer vki akit kedvelsz. És ott lesz vki aki... a FRANC tudja. Lehet éppen a leendőbelimnek mutat be de lehet hogy éppen ellenkezőleg. Érted mi a probléma. Remélem :)


(Foglalt, igen ez van. Megszívtam. Ennyi. Ezzel nem nagyon tudok mit kezdeni. Megpróbálok "jó barátja" lenni.)

2012. febr. 29. 05:10
 3/8 -=Koldus=- ***** válasza:

Figyelj, pár órát ki fogsz bírni azzal a másik csajjal. Beszélgettek, kávézgattok stb. A neked tetsző csaj sztem úgysem fog ott maradni, mert "sajnos véletlen közbe jött neki valami"

Az is megeshet, hogy tök jól el leszel azzal a másik csajjal és elhívod egy 2. randira is.

2012. febr. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ami a neked tetsző lányt illeti, már eldöntötted, hogy lenyeled a békát, szóval ebben az ügyben nincs mit tenni.

A másik lányt nem ismered, de azért adj neki egy esélyt, hátha jól fogjátok magatokat érezni! Sztem ezen kívül nem kell tenned a világon semmit, legyél vele kedves, ne rajta csattanjon ez az abszurd helyzet, és kész.

2012. febr. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az elsőnek igaza van ne tedd tönkre a kapcsolatukat a barátjával !!
2012. febr. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2012. febr. 29. 06:32
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem menj el, még a végén megtetszhet a másik csaj, sose tudod :)
2012. febr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menj hát, akármi lehet, még az is, hogy féltékeny lesz az igazi kiszemelted, ha látja, hogy vele foglalkozol, persze ez messze nem biztos, de lehet, hogy jó csaj az a bnő
2012. febr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!