Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni mit akarhat. Egy lány fél éve azt mondta, hogy túl jó barátok vagyunk ahhoz, hogy elrontsuk bár mivel is. Persze ez kifogás volt tudtam jól, mert sülve főve együtt voltunk, mindenki azt hitte, hogy mi tuti együtt vagyunk, csak a lány előélete végett mindenki ellenezte volna a baráti társaságunkból ezt a kapcsolatot, így nem jöttünk össze. Mert előttem volt együtt az egyik barátommal akivel már lassan 15 éve ismerjük egymást. Illetve még rajta kívül több társaságbelivel volt együtt pár hónapokat, de mindig nálam kötött ki a végén, de persze nem tettünk semmit olyat azért,hogy ne legyen balhé belőle. Októberben nem bírtam és rá kérdeztem, hogy nem e tovább akarunk most már lépni, akkor volt ez a túl jó barátok vagyunk dolog, és meg is szakítottuk a kapcsolatot 2 hónapra egymással, ő talált valakit magának örültem neki, hogy boldog, de decemberben megkeresett, hogy nem e találkozhatnánk rendszeresen kicsit beszélgetni. Először csak 3-4 hetente egy volt ebből, de most már minden péntek este együtt vagyunk mikor a barátja másfele van a barátaival.És itt van a csavar, hogy ahogy sűrűsödik egyre jobban érzem a vibrálást köztünk, és nem csak én hanem a barátaim egyre többet hangoztatják, hogy valami tuti van köztünk, mert úgy viselkedünk egymással, mint régebben bújik, hízeleg. Ha nem hívom szerdán legalább a péntek estével kapcsolatban akkor már hív is más nap idegesen, hogy ugye nem felejtettem el.


Felhozni nem akarom a témát, hogy mi legyen velünk, mert mindig azt mondja, hogy boldog a mostani kapcsolatában, hozzá is költözött. De mégis érzem, hogy valamit lépnünk kell, mert így csak őrlődünk. Elrontani a kapcsolatát nem akarom,de én is megzakkanok mikor vele vagyok és próbálom visszafogni magam meg ő is magát.Mi a francot csináljak? Mit csinálnátok?

Bocs ha hosszú lett és értelmetlen!

Ja és nem 10-en évesek vagyunk már


2011. márc. 14. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem csak beképzeled magadnak. Ha egy lány csak a barátod akar lenni, az azt jelenti, h szimpatikusnak tart, de külsőre nem jössz be neki. Ha már vissza is utasított, akkor meg főleg.
2011. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is ezzel áltatom magam, hogy beképzelem magamnak tuti és az lenne a legjobb, csak mikor úgy jön, a péntek esti vacsira, hogy úgy vártam a pénteket, hogy lássalak, vagy ülünk egy más mellett szombaton, és elkezdte a lábával simogatni a lábam, ez szerintem akár, hogy nézzük már kicsit túl tesz a barátságon. Van lány barátom és egyik sem tesz ilyet. Vagy elköszönéskor csak nekem ad puszit az egész társaságból. Vagy volt rá példa hogy csak úgy megpuszilt minden ok nélkül.
2011. márc. 14. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem akkor se nagyon éld bele magad, hacsak nem változtattál vmit a külsődön azóta, h nemet mondott.
2011. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
próbálj meg közeledni hozzá valamilyen módon,,ha ő is akarja nem fog elutasítani..Mittudomén adj egy puszit az arcára,és ha ez megvolt kicsit később megpróbálhatod megcsókolni is,,én tuti ezt tenném. :))
2011. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is akarom beleélni magam még véletlenül se, mert nem akarom elrontani a kapcsolatát, de rajta is látszik, hogy Őrlődik valami, nagyon jól ismerem régóta ismerjük egymást. A külső dolog meg nem hiszem, mert szívesen megjelent velem párszor már mint a párjával több helyen.
2011. márc. 14. 19:04
 6/9 A kérdező kommentje:
ja és persze ezért nem tudom mit tegyek. Mert mint emberre is számíthatok rá bármikor, és ő is rám, és elrontani nem szeretném azzal, hogy rákérdezzek újra, hogy mit szeretne velünk kapcsolatban.
2011. márc. 14. 19:07
 7/9 anonim válasza:

19:03 vagyok,,


Épp ezért ne kérdezz rá,hanem közeledj! :)

2011. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amugy ha olyan kib*szott jó a párkapcsolata akkor mér várja mindig anyira h veled talizon ?:O
2011. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nagyon jól megérjük egymást. Régebben volt, hogy többet beszélt velem szinte, vagy többet volt velem mint az akkori barátjával, volt rá példa, hogy a barátja eljött érte szombat este de elküldte, mert úgy volt, hogy velem lesz. Csak nekem akkor volt valakim akivel úgy gondoltam komolyabb lesz a dolog és akkor azért nem jöttünk össze.
2011. márc. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!