Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak a fiúnak aki tetszik...

Mit írjak a fiúnak aki tetszik? Vagy esetleg hogy juttassam a tudatára hogy tetszik, de mégse koppintson le?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már 3 éve tetszik :3 És megkérdeztem tőletek korábban hogy mit tegyek (úgymondd első lépésként). ti azt mondtátok jelöljem be, írjak rá.....ezt megtettem! De kb ennyi volt a köztünk évő szóváltás chaten! :) Szerintetek mit kellene ráírni? vagy tudtok valami tanácsot adni, hogy hogyan vetessem magamat vele észre? KÖSZI :*

2015. jan. 3. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, tetszel, volna kedved egy közös programhoz... kicsit erőltesd meg az agyad
2015. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ha én nem jövök be neki akkor mindenkinek elmondja és meg leszek alázva.....ennyit én is tudok. Egyik barátnőm is elmondta egy fiúnak és az is letiltotta és kínos helyzetekbe hozza :(

Mit ajánlotok? Hogy eledeggyek veleszóváltásba? és hogyan legyen közös programunk hogy ne essen le neeki h bolundulok érte?? milyen programot ajánlotok?

2015. jan. 3. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha magatol nem vesz eszre akk nem fog eszre venni akkor sem ha puceran tancolsz neki... De ha megis az meg nagyon sokaig tart... tapasztalatbol mondom (marmint nem tancoltam mesztelenul senki elott de gondolom erted mire gondolok)
2015. jan. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!