Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen szánalmasak a...

Miért ilyen szánalmasak a srácok? Ennyire ki vannak éhezve?

Figyelt kérdés
Néha megesik, hogy a barátom nélkül, néhány barátnőmmel megyünk szórakozóhelyre. Olyankor egy kevés ital után szívesen táncol az ember, akár egy idegennel is, de az esetek nagy részében egy idő után elkezd nyúlkálni a srác vagy megpróbál lesmárolni. Rosszabb esetben semmi ilyet nem tesz, de a végén haza akar vinni vagy elkezd alkudozni, hogy mit tegyek meg neki… ne haragudjatok, de szingliként se jönnék össze egy ilyen palival. Miért gondolják, hogy ha valakivel táncol, akkor már ágyba is menne, mikor néha már hangsúlyozom, hogy CSAK tánc, mégis bepróbálkozik?! Tudom vannak kivételek, tőlük elnézést kérek.

2015. jan. 3. 01:38
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Mielőtt a bizalommal jönne bárki: semmi gond vele. Ha vele megyek, akkor vele táncolok, de megesik, hogy csajokkal megyünk vagy valami miatt nem tud jőnni és nem szeretek egy helyben maradni.
2015. jan. 6. 22:56
 52/56 anonim ***** válasza:
46%
Mindig rátok fognak szépen röppenni a fiúk. Mondok jobbat, olyan is aki esetleg nem csak szexelni akarna, hanem egy tartalmas kapcsolatot. És bunkók is. Fogd úgy fel mint szükséges rossz. Ha nem mennének akkor meg csúnyának hinnéd magad.. jobb így hidd el.
2015. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Utolsó: Mégis mi a határa ennek a "szükséges rossznak"? A beszólogatást még el kell viselni? Vagy a tapizást? esetleg meg is ujjazhat, netán megerőszakolhat?


Hasonló gondolatmenet: Sok házas nőnek a mai napig azt mondják, viselje el a párja közeledését még akkor is, ha nincs kedve szexelni. A házasság ezzel jár, meg hát ha nem elégül ki a pasi, ideges lesz szegény. Ennyit igazán megtehet, örüljön, hogy nem verik.

2015. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, csináljanak már egy olyan szórakozóhelyet, ahová csak nők mehetnek be, aztán akkor nem kell attól félniük, hogy esetleg valaki ismerkedni akarna. Vicc.
2015. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Kár, hogy viccnek szántad, pedig szerintem rohadt jó ötlet. Én legalábbis nagyon tudnám értékelni, ha nyugiban tudnánk bulizni a barátnőimmel a sok nyálcsorgató, bunkó zaklatása nélkül.
2015. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Akkor csináljatok házibulit. Nem tudok mindenki helyett felelni. szerintem sem fér bele a beszólogatás...stb de ez van, ilyenek a szórakozóhelyek. Menjetek el egy igényesebb helyre és egyből nem lesz ilyen probléma.
2015. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!