Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen szánalmasak a...

Miért ilyen szánalmasak a srácok? Ennyire ki vannak éhezve?

Figyelt kérdés
Néha megesik, hogy a barátom nélkül, néhány barátnőmmel megyünk szórakozóhelyre. Olyankor egy kevés ital után szívesen táncol az ember, akár egy idegennel is, de az esetek nagy részében egy idő után elkezd nyúlkálni a srác vagy megpróbál lesmárolni. Rosszabb esetben semmi ilyet nem tesz, de a végén haza akar vinni vagy elkezd alkudozni, hogy mit tegyek meg neki… ne haragudjatok, de szingliként se jönnék össze egy ilyen palival. Miért gondolják, hogy ha valakivel táncol, akkor már ágyba is menne, mikor néha már hangsúlyozom, hogy CSAK tánc, mégis bepróbálkozik?! Tudom vannak kivételek, tőlük elnézést kérek.

2015. jan. 3. 01:38
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
93%

Persze, a többség ilyen, habár a százalékot illetően én nem voltam ennyire borúlátó, de a válaszokat elnézve igazad lehet.


De azért én is felvilágosítanálak, hogy a fiúk 99,99 százalékának lehet akármilyen dughatnékja, akkor se fogdoshatja a csajokat a beleegyezésük nélkül. Néminemű alkohol elfogyasztása után sem.

2015. jan. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim válasza:
0%
Ki vagyok éhezve, szilveszteri buliban végigfogdostam az összes ribi nuniját és élvezték. :)
2015. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
27: A társastánc nem ugyanaz, mint a buliban lötyögés, ezt talán most már te is belátod.
2015. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
én a kérdezonek adok igazat. attól hogy van pasija még elmehetek 1x-2x kiereszteni a gőzt. Attól hogy valaki buliba megy még nem biztos, hogy dugni akar..
2015. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

Elmondom én is ami már sokan elmondtak, a mai gyönyörű kúltúránkban már nem létezik olyan, hogy "szórakozásként elmész táncolni". A helyek amik hivatalosan ilyenek manapság nem más mint sima párzóhelyek. Minden hétvégén eljön a heti párzási időszak. Ilyenkor a hímek és a nőstények lemennek az ilyen helyekre, kiválasztják a számukra megfelelő egyedet majd két szó után már megy az az akció. Nagyjából ezt jelenti a mai szrakozóhely.


(Bár úgy tűnik, de nem használtam hasonlatokat. Pontosan így tekintek a mai világra :) )

2015. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

"De azért én is felvilágosítanálak, hogy a fiúk 99,99 százalékának lehet akármilyen dughatnékja, akkor se fogdoshatja a csajokat a beleegyezésük nélkül. Néminemű alkohol elfogyasztása után sem."


Szerintem még mindig nem mondta a kutya füle sem, hogy engedély nélkül kell taperászni a lányokat. Csak azt, hogy tánc után ne lepődjön meg, ha a fiú nyomulni kezd. Táncoljon a fiú barátaival meg a csaj haverjaival és akkor nem lesz nyomulás. Uff.

2015. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentmondásos vagy.

Mit értesz nyomulás alatt? Mert a kérdező a fogdosást és a smárolást. Ha azt mondod, hogy ne csodálkozzon, ha nyomulnak, ebből én arra következtetek, hogy ezt normálisnak, vagy legalábbis "ez van, ezt kell szeretni" dolognak tartod. És semmiképpen sem olyannak, ami ellen határozottan fel kéne lépni. Ezért hangsúlyoztam, hogy ez nem normális, sőt, demokratikusabb országokban simán feljelenthetnek érte.

2015. jan. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
A másik meg, amit nem értek: Adott két ember. Az egyik tud viselkedni, a másik nem. Melyiket utasítanánk ki a szórakozóhelyről? Hát persze, hogy az előbbit! (lásd: ha nem akarja, hogy nyomuljanak rá, ne táncoljon, vagy ne is menjen ilyen helyekre). Milyen fordított logika ez már...
2015. jan. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Nem, nem a nyúlkálást meg a smárolást értem ez alatt, de ezt már szerintem 5x megtárgyaltuk.
2015. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
54%

Mivel a világon a csajok 80%-a r_bancokból áll, akiknek ez kell, ezáltal a srácok 80%-a is. Kivételek vannak, csak azon legtöbbször nem mászkálnak bulikba mert azt érzik hogy semmi esélyük senkinél, mert beb_sszák őket a barátok közé oszt szevasz. Annak az esélye hogy egy normális csaj, egy normális sráccal találkozik egy szórakozóhelyen, 15 és 22 éves kor között, 1:100-hoz.

Ilyenkor még senki sem tudja biztosan hogy mit akar, csak azok akik megjárták a poklot, és tudják hogy nekik nem a test számít hanem a belső.


Szóval...azért ilyen szánalmasak, mert az élet nem pofozta fel őket, azt hiszik hogy ha 12 évesen már dugtak akkor menni fog az mindig.


17/F

2015. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!