Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen szánalmasak a...

Miért ilyen szánalmasak a srácok? Ennyire ki vannak éhezve?

Figyelt kérdés
Néha megesik, hogy a barátom nélkül, néhány barátnőmmel megyünk szórakozóhelyre. Olyankor egy kevés ital után szívesen táncol az ember, akár egy idegennel is, de az esetek nagy részében egy idő után elkezd nyúlkálni a srác vagy megpróbál lesmárolni. Rosszabb esetben semmi ilyet nem tesz, de a végén haza akar vinni vagy elkezd alkudozni, hogy mit tegyek meg neki… ne haragudjatok, de szingliként se jönnék össze egy ilyen palival. Miért gondolják, hogy ha valakivel táncol, akkor már ágyba is menne, mikor néha már hangsúlyozom, hogy CSAK tánc, mégis bepróbálkozik?! Tudom vannak kivételek, tőlük elnézést kérek.

2015. jan. 3. 01:38
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
70%

huhh de beképzelt lány lehetsz, hogy ilyenen fent akadsz..

az #1 nagyon szépen leírta mi a helyzet, szóval ehhez tartsd magad!

mellesleg aki csaj és egyedül van discoba, nem értem miért akad fent ilyenen :D

buta vagy, és nagyképű.

2015. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
75%

Nem szokasom itelkezni, de kerdezo, miert vagy ilyen naiv? El is kulenem a pek f....ra a baratnomet, ha massal tancikalna, mikozben en ott sem vagyok. A csak tancnak mi ertelme, ha utana ugyse lesz semmi, mert pasid van? Mar, ha tenyleg nem lesz semmi, hiszen itt irod, hogy legalabb hivjon el utana, ismerkedjetek meg...

Nyilvan csak dugni akarnak te iq kapitany. :)

2015. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
33%

Ezt hívják úgy, hogy az erőszak kultúrája. A válaszokból is látszik, hogy a legtöbb fiúnak teljesen természetes, hogy a beleegyezése nélkül fogdosnak és smárolnak le lányokat. Aztán még őt hibáztatják, hogy naiv, meg minek ment oda, mégis mire számított.

Hát, mondjuk arra számított, hogy szexuális zaklatás nélkül bulizhat egy szórakozóhelyen. De ehhez sajnos utazni kell pár száz kilométert nyugatra, mert ilyen szempontból nálunk még mindig a balkáni szokások uralkodnak.

2015. jan. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem senki sem írta azt, hogy természetes fogdosni és smárolni bárkivel. Inkább azt nem értjük, hogy miért van meglepődve, ha egy tánc után valaki úgy veszi, hogy a csajszi ismerkedni szeretne. Te mégis kivel szoktál táncolni: szimpatikus férfiakkal vagy bármilyen férfival? Ha az előbbi, akkor nem világos, hogy mit nem értesz te sem.


Nem kell sehány km-t semerre sem utazgatni, ha te csak bulizni akarsz, akkor ne állj le vadidegenekkel táncolni és kész. Sőt, a legjobb az lenne, hogy ha csak táncolni szeretnél a barátaiddal, akkor nem tömött helyekre mennétek és lehetőleg oda, ahol nem csak a fiúknak kell a belépésért fizetni, hanem a hölgyeknek is... mert ugye tudod, hogy miért engedik be a legtöbb helyre a lányokat ingyen, a fiúkat meg nem?

2015. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
És mielőtt megkapnám, sosem járok szórakozóhelyre ismerkedni, de ezek a dolgok mindenki számára világosak.
2015. jan. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Lol wut omg 💩
2015. jan. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
A tánc jó dolog, kellemes kikapcsolódás, semennyire sem megalázó. De könyörgöm, ha közlöm is vele, hogy csak tánc, akkor is sokszor megkapom a hidegzuhanyt. Társas táncra járok, ott sem a barátom a partnerem, nwkem természetes az ilyen.
2015. jan. 3. 02:43
 28/56 anonim ***** válasza:
63%

Pont erről beszélek: az ismerkedés és a fogdosás nem ugyanaz! Ismerkedés = beszélgetés, viccelődés, táncolás...stb.


Visszakérdezhetnék: az ember csak azzal táncol, akit meg akar dugni? Olyan elképzelhetetlen, hogy valaki csak szimpatikus, és simán barátkozni akarsz vele?


Az ingyenes beengedéssel kapcsolatban egyetértek. Nem is olyan rég valaki pedzegette a médiában, hogy igencsak prostituálja ez a gyakorlat a nőket, de a tömeg egységesen és hihetetlen erővel elküldte a p..ába. Mondom én, hogy balkáni felfogás...

2015. jan. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ezt a 2:32-esre írtam.
2015. jan. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
49%

"Visszakérdezhetnék: az ember csak azzal táncol, akit meg akar dugni? Olyan elképzelhetetlen, hogy valaki csak szimpatikus, és simán barátkozni akarsz vele? "


Nos, akkor kiderült, hogy lányoknál nem csak azzal, akit meg akarnak dugni, de akkor most téged is felvilágosítalak: a fiúk 99,999%-a akivel önként táncol azt szívesen megdöntené. Az ilyen helyeken pedig szokás fogyasztani azért néminemű alkoholt, ami további bátorító erő a csajozásban.

2015. jan. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!