Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen szánalmasak a...

Miért ilyen szánalmasak a srácok? Ennyire ki vannak éhezve?

Figyelt kérdés
Néha megesik, hogy a barátom nélkül, néhány barátnőmmel megyünk szórakozóhelyre. Olyankor egy kevés ital után szívesen táncol az ember, akár egy idegennel is, de az esetek nagy részében egy idő után elkezd nyúlkálni a srác vagy megpróbál lesmárolni. Rosszabb esetben semmi ilyet nem tesz, de a végén haza akar vinni vagy elkezd alkudozni, hogy mit tegyek meg neki… ne haragudjatok, de szingliként se jönnék össze egy ilyen palival. Miért gondolják, hogy ha valakivel táncol, akkor már ágyba is menne, mikor néha már hangsúlyozom, hogy CSAK tánc, mégis bepróbálkozik?! Tudom vannak kivételek, tőlük elnézést kérek.

2015. jan. 3. 01:38
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

"Mivel a világon a csajok 80%-a r_bancokból áll"

Fogadjunk, hogy anyud a fennmaradó 20%-ba tartozik. Meg érdekes módon mindenki másé is, aki osztja a véleményedet.

2015. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Hát képzeld el, nem tartozik abba a 20%-ba ;)

Szóval erre rá__sztál...

2015. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
A fiúk azért mennek ilyen helyekre.Menjél tánciskolába, ha még létezik ilyesmi, ahol csak táncolnak, de persze oda is azért magunkban ismerkedni jártunk.
2015. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
minden nő kéreti magát. csak tánc. persze, 20 perc múlva meg rúdtánc a bokorban.
2015. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
77%

Olyan jó olvasni, ahogy 17 éves fiúk ilyen hatalmas magabiztossággal rib.@ncozzák le a női lakosságot. Csak úgy csípőből, lazán, ahogy a haverjaik is mind.

Ezek után merje azt mondani valaki, hogy nem nőgyűlölő társadalomban élünk.

2015. jan. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Most linkeljek 50 másik kérdést, ahol a férfiak vannak beállítva utolsó tapló senkiházinak, akik szinte megerőszakolják a nőket egyszerű szórakozóhelyeken?... oh wait...
2015. jan. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a félreértések elkerülése végezz: szerintem sem normális az, aki csak úgy ler..ibancozza az összes nőt, de az sem, aki egy frusztrált tizenéves miatt nőgyűlölőnek állítja be az egész társadalmat.
2015. jan. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mért nem választottál olyan párt, aki szeret táncolni? Az én párom szeret, és én is vele táncolok a legszívesebben. Amióta együttvagyunk, nincs rá semmi igényem, hogy nélküle járjak el. Ez pedig nem a bizalomról szól. Képzeld el, hogy a te nagyon hűséges párod egy kiéhezett kishölgy lesmárolja. Akkor mit szólnál? Nem is zavarna, mert megvan a bizalom?


Nem tudom hányadik válaszoló, aki azt írja, a pasik csak azt kérik fel, akit szívesen megd.....nának. És mi a helyzet a foglalt férfiakkal? Aki nem akarja megcsalni a párját? Az mért táncol? :-/

2015. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Mert mást is szívesen megdugna, vagy pedig ő az egy a 100 férfiból/fiúból aki szeret táncolni.
2015. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
93%
Teljesen egyetértek Veled kérdező,én nagyon szeretek táncolni és buliba járni,imádom a "Dirty Dancinges" helyeket,és ha táncolok valakivel,azért táncolok,hogy jól érezzem magam,mert a tánc felszabadít,kimozgat a szürke hétköznapokból,akárcsak más sportok.Brutális volt végigolvasni,hogy hova süllyedtünk. "Tánc=dugni akarok"...Régen ez nem így volt,szabadon buliztam táncoltam fiúkkal,és megértették,hogy ez nem a dugásról szól.Ma már nem mernék elmenni fiú nélkül..tök gáz..
2015. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!