Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan fiút keresek aki megértő...

Olyan fiút keresek aki megértő, kedves és türelmes.15-18 éves korig. Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés
Kérlek szépen ne legyetek előítéletesek. A legjobb barátnőm nehéz időszakon esik át. Sok a baj a családján belül, és nagyon érzékeny minden bunkózásra. Szeretne vkit aki kedves vele, és ezt ő viszonozná is. Nehezen ismerkedik ezért kért meg engem, hogy segítsek. Olyan srác kéne aki meghallgatja, megérti, "megvédi". Nem feltétlen egy kapcsolat kell neki hanem vki akire támaszkodhat. Egyenlőre még csak velem beszélhetnétek, de ha minden jól megy akkor elküldöm a profilját. A lány Gyömrői, pest megye. 15 éves, és ezek mellett nagyon aranyos, és szeretni való, csak nagyon nehezen bízik meg az emberekben. Hálásan köszönöm annak, aki elolvassa. Válaszba legyen a megye/lakhely, és a korotok. Köszi. :)

2015. jan. 2. 10:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok olyan dologra gondolni, ami miatt ez megérné nekem bármilyen szempontból. Ismerkedjek meg vajon egy lánnyal, aki elrontaná a kedvemet mindig a depresszív hangulatával, és ráadásul semmi többet nem akar beszélgetésnél, tehát párkapcsolati szempontból se érné meg...
2015. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Jó emberismerő vagyok:) Rád hatványozottan is vonatkozik, ha hallgattál volna, okosabb maradtál volna:) Olyan sötét vagy, ha elrepül melletted egy varjú, azt hiszed vaku villant:D Az intelligenciahányadosod még modulusban is negatív:D
2015. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Félreérthetően fogalmaztam. Akar kapcsolatot, csak fél, hogy csalódás éri.
2015. jan. 2. 11:13
 14/21 anonim ***** válasza:
Legalább a barátnőd képét mutasd meg.
2015. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nelkül de ebbe csak nagyon elkeseredett kanos pasik fognak belemenni,de ők is a dugas remenyeben,nem a lelke miatt.

Senki se lesz önszantabol lelkiszemetes,főleg ha ehhez meg küzdeni is kell..("nem fog megnyílni 1 level utan")

Inkabb egy pszichologushoz menjetek vele,neki ez a dolga.

2015. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 NewFreeee ***** válasza:
100%
Hát elég félreérthetően fogalmaztál. Ugyanis azt írtad nem feltétlen kapcsolatra van szüksége, csak konkrétan egy lelkiszemetesre... És a kapcsolaton belüli csalódás egyrészt miért is ennyire új dolog? Minden kapcsolatban van hiba, tudni kell megoldani. El tudom képzelni mekkora csalódások érhették a kiscsajt 15 évesen. Egy dolgot fejts már ki nekem bővebben légyszíves. Miért te keresel neki konkrétan párt, vagy lelkikukát? Miért nem ő maga?
2015. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor hagyjátok a kérdést, annyiban igazatok van, hogy (nagyon) nehéz eset. Csak próbálok neki segíteni. Azért ha van vki akit mégis érdekelne az írhat...
2015. jan. 2. 11:18
 18/21 A kérdező kommentje:
Ő nem mert keresni senkit. Ennyi. Tudom kívűlről ez semmi jót nem mutat, de tényleg sok baja van. Az apja le se sz@rj@. Az anyukájának olyan betegsége van ami halálos is lehet. Szegény ezt nehezen viseli.
2015. jan. 2. 11:21
 19/21 NewFreeee ***** válasza:
100%
Van itt köztünk jó pár ember akinek meghaltak a szülei, vagy a barátnője, barátja, párja, férje, felesége, vagy akit vertek 7 éves korától kezdve rendszeresen 17 éves koráig, még sem GYK-n keresztül kerestek lelki szemetest. Vagy ha mégis azt sem ennyire konkrétan, mint egy álláshirdetést... Velem szintúgy nem foglalkozik apám, öregednek a szülők, van betegség itt is bőven, ez van, tudni kell megoldani, megbirkózni vele... Oldjuk meg helyette a problémát, vagy mire gondoltál pontosan? Mert ahogy elnézem, te arra számítottál amikor feltetted ezt a kérdést, hogy majd tízesével fognak sorban állni ás kedvedre válogathatsz. És ezt most minden hátsó szándék nélkül írom, én komolyan kíváncsi vagyok most már erre az egészre mielőtt még félreértenél.
2015. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%

Ne haragudj, de ezek nem valami kivételes problémák... Ennyire gyenge ember vagy csak fel akarja hívni magára a figyelmet?

Ha az édesanyja halálos beteg lenne, akkor még megérteném, de így, de nem is az... Nekem is sokszor volt beteg, ami halálos kimenetelű lehetett volna, ha nagyon balszerencsés lett volna...

2015. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!