Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan fiút keresek aki megértő...

Olyan fiút keresek aki megértő, kedves és türelmes.15-18 éves korig. Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés
Kérlek szépen ne legyetek előítéletesek. A legjobb barátnőm nehéz időszakon esik át. Sok a baj a családján belül, és nagyon érzékeny minden bunkózásra. Szeretne vkit aki kedves vele, és ezt ő viszonozná is. Nehezen ismerkedik ezért kért meg engem, hogy segítsek. Olyan srác kéne aki meghallgatja, megérti, "megvédi". Nem feltétlen egy kapcsolat kell neki hanem vki akire támaszkodhat. Egyenlőre még csak velem beszélhetnétek, de ha minden jól megy akkor elküldöm a profilját. A lány Gyömrői, pest megye. 15 éves, és ezek mellett nagyon aranyos, és szeretni való, csak nagyon nehezen bízik meg az emberekben. Hálásan köszönöm annak, aki elolvassa. Válaszba legyen a megye/lakhely, és a korotok. Köszi. :)

2015. jan. 2. 10:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint egy álláshirdetés..
2015. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 NewFreeee ***** válasza:
38%
Akkor sajnos a 20 már nem jó? :( Pedig kíváncsi lettem volna, hogy akkor most konkrétan mi ez az egész... De miért pont 15-18? Minél idősebb annál több élettapasztalattal rendelkezik. Elméletileg... De ha jól sikerült értelmeznem a szöveget neki nem kapcsolat kell hanem lelkiszemetes. Akkor mi ez a korhatár? :D
2015. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
mi a jó abban, hogy lelki szemetes legyek? nem kösz.
2015. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hidd el, eléggé próbálkoztam, hogy ne annak tűnjön... Szóval köszi.
2015. jan. 2. 10:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Te gyakorlatilag olyan fiút keresel akit érzelmileg ki lehet használni nem?Lelki szemetest,meg ha nem kell kapcsolat miért 15-18? egyébként 17/F vagyok eléggé megértő,sok mindenki szerint kedves is de egy ilyenbe azért nem mennék bele ;p
2015. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tényleg annak tűnhet. Először is. A korhatárt azért írtam, hogy ne 30 éves férfiak hanem inkább ekörüli fiúk írjanak. A húsz még belefér. Lelkiszemetes. Én úgy gondolom, hogy ha kölcsönösen segítetek a másiknak az már nem a szemetes kategória. Ja és még valami. Ő nem fog megnyílni pár levél után.
2015. jan. 2. 10:46
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem leszek pót-apuka, bocs.
2015. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a hölgyemény:"D? 17f
2015. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne írjatok szerencsétlennek, mert olyan hülye szegény, hogy még skype-ra sem tud felvenni:D
2015. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi hasznos válaszod utolsó. Nem hiszem, hogy én vagyok a hülye. Mellesleg, ha ilyen okos vagy, hogy 2 szó után már van véleményed arrol ki milyen, akkor menj másnak osztani az észt.
2015. jan. 2. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!