Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúkák mi rólam a véleményetek...

Fiúkák mi rólam a véleményetek? (kép)

Figyelt kérdés

Ismerkednétek velem? Szerintetek szép vok? :)))

[link]


[link]


[link]


[link]


:* :* :*



2014. dec. 31. 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 bandi6891 ***** válasza:

Nem szoktam ilyen kérdésekre választ írni,de most muszáj lesz hogy a kis kiegészítésem is bekerüljön.Az emberek percről percre,óráról órára bebizonyítják hogy milyen romlott világ ez így,elképesztő és borzalmas milyen érzés nélküliek léteznek mellettünk,semmi komolyság semmi empátia.Szomorú ez az egész.


Nem ismerkednék veled,leginkább mert idősebb vagyok és nem vagy kép alapján szimpatikus.Átlagos körüli a kinézeted(az én szemszögemből!)

2015. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:

Átlagos.

Kislány vagy még.

Bár lehetne jobb alakod, kezdj el sportolni!

2015. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok már februárban leszek 19 nem vagyok kis lány -.-
2015. jan. 6. 16:23
 74/80 anonim válasza:
A kislányt szerintem nem sértésnek írták, én is fiatalabbnak néztelek. A suttyó parasztok akik a pláza pi**ákra buknak azok úgy is elszólnak. Tény, hogy van amelyik kép nem a legelőnyösebb. ettől függetlenül a látottak alapján én azt mondom, hogy átlagos vagy. viszont egy megjegyzés. Ha valóban 19 leszel ezt a "vok" kifejezést szerintem hanyagold. engem legalább is eléggé zavar egy felnőtt nőtől.
2015. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
70%
plázacica? mert ha valaki néz is ki valahogy az már plázacica? jusson neked egy sertés. :D
2015. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim válasza:
75:Tény hogy ez nagyon nem volt szép és azért ilyet kulturált ember nem mond,de azért picit megmosolyogtam!:D
2015. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim válasza:
Nem kedves 75. Nem. Nem plazacica aki jol nez ki. De ha valakinek van véleménye azt kulturáltan is el lehet mondani vagy ha olyan akkor tartsa magában...
2015. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
Tök jól nézel ki!
2015. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
37%
Ugly.
2015. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim válasza:

Először is nem vagyok a fiúkád..

Másodszor nem hogy nem szép de még buta is vagy...

Mit gondoltál hogy kib****d ide három képed a lehető leg előnytelenebb helyzetből és mindenki rámondja majd hogy

"10/10 IGN - it's okay" ? Nagyon nincs okod megsértődni és kiosztani minket.... Mintha belekötnél két rendőrbe és cirkuszolnál hogy miért visznek be a sittre

2015. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!