Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az első benyomásotok rólam...

Mi az első benyomásotok rólam a blogom alapján?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 27. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:

hűűűű nekem a blog nagyon tetszik :)

Egyébként összeszedettnek tűnsz és olyannak aki nem követi a tömeget, hanem csak próbálja önmagát adni.

2014. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy nem vagy elég körültekintő: bár lehetséges, hogy nekem máshogy jeleníti meg, de a betűtípus amit használsz pl a címben felül középen nem tartalmaz ékezetes betűket, így azok más betűtípussal jelennek meg ami ront az összképen. Személyedet tekintve zárkózottnak tűnsz elsőre a bemutatkozás alapján. "Érdeklődési köröm: semmi." Ez elég negatív benyomást kelt. Begyepesedettnek tűnsz számomra. Ugyanakkor elég nyíltan írsz magadról, úgy gondolom pontosan azért, mert a való életben zárkózott vagy. Talán tévedek. Egyébként az oldal maga igényes, leszámítva az említett kis szépséghibát.
2014. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt majd átírom, nekem így most elolvasván sajnáltatásnak tűnik a bemutatkozó rész, meg elég üresnek, át is akarom írni, egyáltalán nem ez a célom.


A betűtipusért kösz, én eddig észre se vettem, de az ékezetes betűket tényleg máshogy jeleníti meg.

2014. dec. 27. 14:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt 2-es. A bemutatkozáson akkor minél hamarabb változtass, mert így tényleg az jön le, hogy egy kedvtelen, semmit nem elérni akaró figura vagy. És a negatív gondolatokat kéne hanyagolni, nem feltételezni olyan dolgokat amiket a bemutatkozás végén abban a 4 sorban írsz (már ha valóban így gondolkodsz).
2014. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kurtz Bickle ***** válasza:

Aranyos, de szerelemről szóló részekről egy latyakos pocsolya jutott eszembe, amibe mindenki belelépett már. Közhelyek.


Én is írok hasonló blogot, bár nem taglalom így fejezetenként az életem benne.

2014. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi.

Mindenki jobban akar tudni mindent mint a másik, unalmasak és közhelyesek az írásaid semmi új nincs bennük.

2014. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem ránézésre önbizalom hiányos és depressziós jutott eszembe, de nem olvastam bele
2014. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

14:53 Nekem semmi egyéb célom nincs, mint kiteregetni azt, amit sose tudtam szavakban elmondani bárkinek.


Az hogy neked ez így jön le, az oké, nincs vele semmi gond, ilyen válaszokra voltam kíváncsi! Köszi!

2014. dec. 27. 15:03
 9/10 anonim ***** válasza:

LOL :DD


Nem ismered véletlen őt? XD Pont olyan nyálas és közhelyes.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__640..

2014. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem nem ismerem.


És nem is ítélkezem. De neki egész más a célja, és máshogy is blogol, idézek egy sort, ami rögtön kiszúrta a szemem:


"Most, hogy ismét sírtam egy sort, belevágtam többször ököllel a falba és legszívesebben leinnám magam a sárga földig"


Nekem nem az a célom, hogy leírjam hogy mit csináltam ma, mert akkor én is sajnáltathatnám magam az egekig. De félre ne érts, ha ez neki jó, írja le nyugodtan. Én egy komplett sztorit mesélek el, néhány okossággal mellékelve. Nem az a célom hogy sajnáltatás legyen a célja.


Bár biztos lesz olyan aki sajnálkozni fog, de ha majd eljut egy bizonyos epizódhoz, rájön hogy nincs más dolog az életben amit jobban gyűlölök, mint a sajnálkozás, és a sajnáltatás.

2014. dec. 27. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!