Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek rólam, a...

Mi a véleményetek rólam, a blogom alapján?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 21. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem sok jó
2014. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
biztos olyanokat vársz, hogy jajj dejó, milyen kedvesa jó ember lehetsz te...de valójában nyomi brühü brühü szokásos
2014. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
A rajzaid nagyon tetszenek. Tehetséges vagy. Új Világrend kutató vagy? Vagy mi ez a fenevad név?
2014. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy normális ember kell, aki nem vág át. Némelyik nő csodát tud csinálni, ha akar. :) Akkor meg valószínűleg mindenki, aki rosszat akar neked, csak húzni fogja a száját a boldogságod miatt.
2014. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jók a rajzaid ;)
2014. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
En csak az elso versed olvastam de az tetszett:) igaz elegge szomoru volt...:/
2014. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ha lány vagy, akkor kissé túlzás, ha meg fiú, akkor Ne. Elég lesz. Hagyd abba.
2014. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönom az eddigi véleményeket, jöhetnek még.

Egyébként fiú vagyok. 24 éves.

2014. dec. 21. 21:21
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
az, hogy nem fogom elolvasni a blogod, szóval nem gondolok rólad semmit.
2014. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Én elolvastam néhány témakört. Nagyon erősen érződik a megnyilvánulásaidban és írásaidban a fásult, csalódott, mármár..passzívan" állok a dolgokhoz, mert úgyis mindig ez lesz a vége, reményvesztett benyomás. De nem tartom lehetetlennek vagy kizártnak, hogy ne találj majd a későbbiekben párt magad mellé. :) Tudom, hogy vannak olyan nők is, lányok is, akik elég türelmesek és toleránsak a férfi felé, akármilyen hirtelen kiindulásból beszélt vagy cselekedett az illető, féltékenységből, aggódásból..akármiből. Szintén kell lennie valahol egy hozzád hasonló világnézettel és érzésekkel rendelkező lánynak, pont olyan ragaszkodó típusnak, mint amilyen te is vagy. /Legalábbis számomra nagyon annak tűnsz így irományok alapján./ Megnéztem az ask-fm-edet is, és nagyon hasonlítasz kép alapján az egyik ismerősömre. Olyan szomorú arcot vágsz rajta, vagy csak a mosolyhiány miatt tűnik így, azt hiszem.



Tehetséges bloggernek tartalak, és nagyon figyelemfelkeltően fogalmazol, amit élvezet olvasni. Ahogy a verseidet is. Olyannyira bele tudtam élni magam a meséléseidbe, mintha én magam is ott lettem volna sokszor a helyszínen. :) Van némi kézügyességed is. /Tetszenek, és aranyosak a rajzaid, főleg a Disney mesések./ Viszont akármilyen letörtnek és magányosnak, és feleslegesnek is érezted magad, de nem szabad hagyni, hogy eluralkodjon rajtad ez a sok negatív gondolat. Közhelyesnek tűnhetnek a mondataim viszont akkor is így gondolom.



Az érdeklődési köreidből kifolyólag meg igenis még rengeteg lehetőséged van hozzád megfelelő személyt találnod. Esetleg az ilyen Con-okon vagy PlayIT-n próbálj barátkozni, ha pedig AMV vetítés, vagy Cosplay verseny, vagy Magyar AMV Rettenet" bemutatása van a nagyszínpadnál a Hungexpo-ban, állj oda barátságosnak tűnő emberek mellé, és próbálj velük beszélgetni, kérdezni őket, hogy nekik hogy tetszik-e az előadás, vagy valami random, a helyzethez és szituációhoz illő frappáns beszólást mondani. :) Azt hallottam vissza másoktól, hogy a Mondo-Holdfény-Sakura-Nyári..egyéb Conokon kedves és közvetlen emberek szoktak lenni. /Az is igaz, hogy sok a tizenéves is, de azt hiszem található ott majdnem minden korosztályból is emberke./



Na, szóval száz szónak is egy a vége, még bőven van lehetőséged barátnőt találni. :) Vannak kifejezetten olyan személyiségtípusúak is, akik a potenciális barátjelöltben" a legjobb havert, és barát barátot is igénylik. Szerintem nem kéne eldobnod a gyengéd és bizakodó oldaladat. ..Bocsánatot kérek, amiért ilyen hosszúra és egybedarálósra sikerült a válaszom. Nos..Kitartást és sok szerencsét kívánok neked! :)



Egy tini lány.

2014. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!