Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a "nem kezdeményez...

Szerintetek a "nem kezdeményezek, mert úgyis csak elutasítanak" fiúk mekkora részének van valóban ilyen tapasztalata és hányan vannak, akik sosem próbálkoztak, csak elmondások alapján hivatkoznak erre?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
legalább 60°/ nak vannak negatív tapasztalatai ;)
2014. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy részének valódi tapasztalata van. Szerintem ezeket a fiukat a mindennapi életben is piszkálják lányok fiuk egyaránt.
2014. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs mindnek konkrét tapasztalata, viszont sokan piszkálják őket, így borítékolható a visszautasítás. Nyilván nem sok lány fog esélyt adni egy olyan fiúnak, akivel gáz lenne együtt lenni, még ha tetszik is neki egyébként.
2014. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Magoran ***** válasza:

Nem értem az ilyen embereket.

Én személy szerint négyszer próbálkoztam. Ebből mindössze kétszer utasítottak el kedvesen, megértően.

Ennek ellenére még mindig hiszem, hogy előbb utóbb csak össze jöhet valami. Túl sok különböző ember él ezen a sárgolyón ahhoz, hogy pont nekem ne jusson pár...

2014. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, tapasztalatból beszélnek!Itt nem csupán próbálkozásokról van szó egyébként, hanem a mindennapi élet apró rezdüléseiről is. Amikor hülyének néznek, lekezelően beszélnek veled, éreztetik veled, hogy nem vagy férfi, az már önmagában sokat mond...
2014. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

és egyébként az biztos, h mindig a környezet a hibás? Nem lehet, h bennük is van hiba?

Néhanyaknak miért sikerül akkor mégis?

2014. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A társadalom lányokat nevel a fiúkból ennek ellenéte még mindig potenciális nemi erőszak elkövetőkênt kezelik.
2014. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"A társadalom lányokat nevel a fiúkból ennek ellenéte még mindig potenciális nemi erőszak elkövetőkênt kezelik."


Ezt kifejtenéd? Csak mert ez a megállapítás azért több kérdést is felvet...

2014. dec. 7. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!