Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudom, hogy valóban...

Honnan tudom, hogy valóban kedvel vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, s megismerkedtem interneten egy katona sráccal hónapokkal ezelőtt, nagyon megkedveltük egymást. Időközben történtek dolgok, amik miatt kissé távolságtartó lett, volt 1 - 2 hónapos mosolyszünet kétszer is, de most megint beszélgetünk. Azt tudni kell róla, hogy szeret flörtölni, és ezt nem tagadja, ugyanakkor nálam is próbálkozik.

A gondom az, hogy nem tudom, hogy csak szórakozik velem, vagy esetleg lehetne belőle bármi komolyabb? Nem szeretnék egy lenni a sok közül - ha netán van több is -, szeretnék megspórolni egy csalódást.

Tudom, ezt nehéz így látatlanban megmondani, de gondoltam, akik jártasabbak az interneten való ismerkedésben, hátha tudnak érdemleges tanácsot adni.

Köszönöm!


2014. nov. 7. 08:07
 1/6 anonim válasza:
Szerintem valahogyanburkoltan kérdezz rá:) találkoztatok már valaha is személyesen vagy csak netes kapcsolat?
2014. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

még Magyarországon voltam, mikor megismertem, aztán kiköltöztem oda, ahol ő is él, de távol vagyunk még így is egymástól, így egyelőre csak netes kapcsolat.

Rákérdeztem, nem is olyan rég, hogy más lányokkal is hasonló beszélgetései vannak-e, azt mondta nem, de hát mondani akármit lehet... :-) Kedvelem őt, de az időmet és energiámat sem szeretném pocsékolni, ha nem érdemes rá.

2014. nov. 7. 08:20
 3/6 anonim válasza:

Fontos kedesek:

-te hány éves vagy?

-o hány éves?

-te hol laksz?

-o hol lakik?

-érzed hogy megbecsülne?

-szoktatok a kapcsolatotokrol beszélni?

2014. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja hogy még nem találkoztatok? Akkor ez a kapcsolat gyakorlatilag nem létezik. Majd a második találkozás után gyere vissza, akkor majd többet tudunk mondani.
2014. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy találkozás nélkül semmit sem lehet mondani, de sosem ismerkedtem interneten, vele valahogy így alakult.

Én 23 éves vagyok, ő 26, mind a ketten Amerikában élünk.

Ami elbizonytalanít az az, hogy flörtöl... így, hogy sosem találkoztunk.

2014. nov. 7. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom, majd akkor gyere vissza ha már találkoztatok.
2014. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!